Europeos.es : Inicio > Empleo en Estonia > Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica > Mehaanik

Mehaanik. Estonia

Trabajo en Estonia de Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines.

Traducción de la profesión: Oskus- ja käsitöölised › Metallitöötluse, masinaehituse jms alade oskustöölised.

Descripción de la oferta de trabajo:

Mehaanik

Tööülesanded: Terminali seadmete remondi, montaaži, demontaaži, häälestamise, hoolduse korraldamine ja teostamine

Seadmete rikete tuvastamine ja kõrvaldamine ekspluatatsiooni jooksul

Ennetava läbivaatuse ja seadmete remondi ajakavade koostamine ja täitmise tagamine

Omalt poolt pakume: Huvitav töö rahvusvahelises ettevõttes

Sõbralik meeskond

Motiveeriv palk

Kaasaegsed töötingimused

Sotsiaalne pakett

Muud nõuded: Kutse-, tehniline- või keskeriharidus

Töökogemus tehniku/mehaaniku ametikohtadel (soovitavalt tootmises)

Teadmised pneumaatikast ja hüdraulikast, kompressorist ja pumpamisseadmetest, soovitav on elektrotehnika tundmine

Vene, inglise (tehniline) keele oskus, kasuks tuleb eesti keele oskus

Tehniline taiplikkus, probleemide lahendamise oskus

Oskus korraldada alluvate ja töövõtjate tööd

Hooldusplaanide koostamise kogemus, rekonstrueerimise ja uute ehitusprojektide juhtimine

Soov õppida, olla aktiivne ja iseseisev

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Experiencia: 5 años.

Empleador: EuroChem Terminal Sillamäe Osaühing (http://www.eurochem.ee).

Instrucciones para solicitar:

Kandideerimiseks vajalikud dokumendid:

  • CV

Forma de contacto:

  • Teléfono: 56927123
  • Correo electrónico: aida.ionova.001mail.ee

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 13 de Octubre de 2021, y con identificador de la vacante:1465745.

Ver las 120 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines ofertadas.