Europeos.es : Inicio > Trabajo en Eslovenia > especialista en publicidad > Svetovalec Za Oglaševanje - M/ž

SVETOVALEC ZA OGLAŠEVANJE - M/Ž. Podravska. Eslovenia

Contrato de especialista en publicidad en Podravska (Eslovenia)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Especialistas en organización de la administración pública y de empresas › Profesionales de las ventas, la comercialización y las relaciones públicas › Profesionales de la publicidad y la comercialización › especialista en publicidad.

Traducción de la profesión: Strokovnjaki/strokovnjakinje › Strokovnjaki/strokovnjakinje za poslovanje in upravljanje › Strokovnjaki/strokovnjakinje za prodajo, trženje in odnose z javnostmi › Strokovnjaki/strokovnjakinje za oglaševanja in trženje.

Descripción de la oferta de trabajo:

SVETOVALEC ZA PROMOCIJO, poskusno delo 3 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, DELO ZA SPLETNO TRGOVINO IN POMOČ V SHOWROOMU -  VSEBINSKO KREIRANJE PRODAJNO NARAVNANIH FACEBOOK IN INSTAGRAM OGLASOV IN SODELOVANJE PRI KREIRANJU " LANDING PAGE-OV",  ANALIZA REZULTATOV IN KOMUNIKACIJA Z EKIPO O REZULTATIH NA PODLAGI INTERNIH ORODIJ, NAČRTOVANJE, TESTIRANJE, IZVAJANJE IN OPTIMIZACIJO FACEBOOK KAMPANJ V SKLADU S POSTAVLJENIMI KPI-JI ZA DOSEGANJE CILJEV,   STRATEŠKO ISKANJE IZBOLJŠAV IN NOVIH PRILOŽNOSTI,  PRIPRAVA PREDLOGOV OGLAŠEVANJA, USKLAJEVANJE S ČLANI EKIPE GLEDE PRIPRAVE NOVIH OGLAŠEVALSKIH AKCIJ IN URAVNAVANJEM PRORAČUNA,  PRIPRAVA MESEČNIH, TEDENSKIH IN PROJEKTNIH NAČRTOV VSEBINE IN OGLAŠEVANJA V SOCIALNIH MEDIJIH SKLADNO Z NAČRTI ŠIRŠIH MARKETINŠKIH KAMPANJ IN PROJEKTOV,  SPREMLJANJE TRENDOV V OGLAŠEVANJU IN TESTIRANJE NOVIH PRISTOPOV, RAZISKOVANJE KONKURENCE, TRGA, NOVIH OGLAŠEVALSKIH KANALOV, SODELOVANJE MED ODDELKI ZA ZAGOTAVLJANJE USTREZNE USMERITVE, VODENJE IN ORGANIZACIJA DELA V ODDELKU ZA OGLAŠEVANJE., Zaželjene so  izkušnje z osnovnimi digitalnimi orodji/fb oglašavenje, oblikovanje in prodajno usmerjenost.  Odlično razumevanje prodajnega lijaka.

Analitično razmišljanje.

Zelo dobre komunikacijske sposobnosti in tekoče znanje slovenskega in angleškega jezika (pisno in ustno).   Odlično poznavanje "e-commerce" trga v regiji in v širšem globalnem kontekstu.

Odlično poznavanje načina vodenja "performance"  kampanj z namenom povečanja prodaje.  Skrb za visok ROAS in nizek CPO ter predlogi za izboljšave.  Velika mera samoinicative, komunikacije, kreativnosti, iznajdljivosti, organiziranosti, natančnosti, točnosti, zanesljivosti in sprejemanje odgovornosti pri delu.  Sposobnost za samostojno delo in postavljanje prioritet., dopoldan

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Podravska.

Ver 412 ofertas de trabajo en "Podravska" (Eslovenia).

Experiencia: 1 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: ASENSE, trgovina in druge poslovne storitve, d.o.o., Zagrebška cesta 44 , 2000 MARIBOR.

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: PRIBOŽIČ NATAŠA
Contact Phone: 041 290 592
Contact Email: natasaskratek.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 14 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:PD65656.

Ver las 4 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Especialistas en organización de la administración pública y de empresas › Profesionales de las ventas, la comercialización y las relaciones públicas › Profesionales de la publicidad y la comercialización › especialista en publicidad ofertadas.