Europeos.es : Inicio > Trabajo en Eslovenia > Profesionales de enfermería > Medicinska Sestra - Vodja Tima - M/ž

MEDICINSKA SESTRA - VODJA TIMA - M/Ž. Eslovenia

Ofertas de trabajo de Profesionales de enfermería en Eslovenia

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la salud : Profesionales de enfermería y partería : Profesionales de enfermería.

Strokovnjaki/strokovnjakinje : Zdravstveni strokovnjaki/zdravstvene strokovnjakinje : Strokovnjaki/strokovnjakinje za zdravstveno nego in babištvo : Strokovnjaki/strokovnjakinje za zdravstveno nego

Descripción de la oferta de trabajo:

ZDRAVSTVENI TEHNIK (ZELO ZAHTEVNA DELA), poskusno delo 3 mesece, Določen čas  oz. junij 2022, polni delovni čas, 40, -VODENJE, ORGANIZIRANJE, IZVAJANJE IN NADZOR DELA

-IZVAJANJE ZAHTEVNEJŠE NEGE IN MEDICINSKE  POMOČI UPORABNIKOV -NADZOR NAD MEDICINSKIMI PRIPOMOČKI TER VODENJE DOKUMENTACIJE

-SVETOVANJE UPORABNIKOM IN ZAPOSLENIM NA PODROČJU ZDRAVJA, PREVENTIVE IN PREHRANE

-IZVAJA STROKOVNO ZDRAVSTVENO NEGO IN NADZOR Z NAVODILI ZDRAVSTVENO NEGOVALNEMU OSEBJU,

-SAMOSTOJNO IZVAJANJE MEDICINSKO IN ZDRAVSTVENO UKREPANJE V OKVIRU SVOJE STROKOVNE USPOSOBLJENOSTI

-ORGANIZIRA, VODI IN NADZIRA DELO ZDRAVSTVENIH TEHNIKOV IN BOLNIČARJEV,

-NADZOR NAD IZVAJANJEM ZDRAVSTVENE NEGE IN OSKRBE

-ORGANIZIRA DELO V AMBULANTI NAROČANJE SANITETNEGA MATERIALA, ZDRAVIL, IZDAJA SANITETNI MATERIAL NA ODDELKE,

-UREJA ZDRAVSTVENO DOKUMENTACIJO OB SPREJEMU, ODPUSTU, PRESELITVI IN SMRTI STANOVALCA,

-VODI EVIDENCO O STANOVALCIH IN JIH NAROČA NA PREGLEDE,

-SODELUJE PRI VIZITI NA NEGOVALNIH IN POLNEGOVALNIH ODDELKIH,

-ASISTIRA ZDRAVNIKOM IN SPECIALISTOM PRI PREGLEDIH,  MEDICINSKIH IN ZDRAVSTVENIH POSEGIH,

-OPRAVLJA ZAHTEVNEJŠE MEDICINSKO – TEHNIČNE POSEGE PO NAVODILIH VODJE ZDRAVSTVENO – NEGOVALNE SLUŽBE,...

, sposobnost vodenja, organiziranje dela v manjših skupinah, komunikativnost, prijaznost, čustvena stabilnost, zaposluje se za čas dela na projektu "Preoblikovanje obstoječih mrež ter vstopa novih izvajalcev za nudenje skupnostnih storitev in programov za starejše", dopoldan

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 2.

Tipo de puesto: Determinado.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 3 años.

Con permiso de conducir: b.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: DOM PETRA UZARJA, ROČEVNICA 58, 4290 TRŽIČ.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: DEBELJAK MAJA
Contact Phone: 051 363 611
Contact Email: maja.debeljakdputrzic.si

Identificador de la vacante:NR24326.

Ver las 1,081 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la salud : Profesionales de enfermería y partería : Profesionales de enfermería ofertadas.