Europeos.es : Inicio > Trabajo en Eslovenia > Directores de servicios de salud > Medicinska Sestra Vodja Tima - M/ž

MEDICINSKA SESTRA VODJA TIMA - M/Ž. Eslovenia

Contratación de Directores de servicios de salud en Eslovenia

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes : Directores y gerentes de producción y operaciones : Directores y gerentes de servicios profesionales : Directores de servicios de salud.

Menedžerji : Menedžerji/menedžerke za proizvodnjo in operativo : Menedžerji/menedžerke za strokovne storitve v zdravstvu, šolstvu, socialnem varstvu, financah ipd : Menedžerji/menedžerke na področju zdravstva

Descripción de la oferta de trabajo:

GLAVNA MEDICINSKA SESTRA, poskusno delo 4 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, VODENJE, ORGANIZIRANJE, IZVAJANJE IN NADZOR DELA V NEGOVALNI ENOTI, IZVAJANJE ZAHTEVNEJŠIH POSEGOV IN OPRAVIL ZN, NADZOR NAD IZVAJANJEM ZN IN OSKRBE, VODENJE DOKUMENTACIJE, SVETOVANJE UPORABNIKOM IN ZAPOSLENIM NA PODROČJU ZDRAVJA, PREVENTIVE IN PREHRANE, DELA V SKLADU Z NAČRTOM ENOTE IN NAVODILOM VODJE SLUŽBE., 12 MESECEV DELOVNIH IZKUŠENJ NA DELOVNEM MESTU MEDICINSKA SESTRA VODJA TIMA, SPOSOBNOST VODENJA IN ORGANIZIRANJA DELA V MANJŠIH SKUPINAH, SPOSOBNOST PRESOJE IN ODLOČANJA, 5 DNEVNI TEDNIK. ,

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 1 años.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: DOM STAREJŠIH OBČANOV LJUBLJANA-MOSTE-POLJE, Ob sotočju 9 , 1000 LJUBLJANA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person:
Contact Phone:

Identificador de la vacante:NV26309.

Ver las 238 ofertas de trabajo de Directores y gerentes : Directores y gerentes de producción y operaciones : Directores y gerentes de servicios profesionales : Directores de servicios de salud ofertadas.