Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Polonia > Mecánicos y reparadores de máquinas agrícolas e industriales > Mechanik

Trabajo en Polonia de Mecánicos y reparadores de máquinas agrícolas e industriales

Mechanik

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines › Mecánicos y reparadores de máquinas › Mecánicos y reparadores de máquinas agrícolas e industriales.

Traducción de la profesión: Robotnicy przemysłowi i rzemieślnicy › Robotnicy obróbki metali, mechanicy maszyn i urządzeń i pokrewni › Mechanicy maszyn i urządzeń › Mechanicy maszyn i urządzeń rolniczych i przemysłowych.

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: przygotowanie materiału do produkcji maszyn i urządzeń (cięcie, szlifowanie, wiercenie, gwintowanie), pomoc przy montażu maszynWymagania:- wykształcenie: zasadnicze zawodowe, typ: techniczne - konieczne; średnie zawodowe, typ: techniczne - dodatkowe- pozostałe: Wymagania: Wykształcenie techniczne, znajomość narzędzi (ściernice, klucze, rodzaje śrub, gwinty), znajomość maszyn takich jak wiertarka kolumnowa, piła taśmowa itp., umiejętność czytania rysunków technicznych, dobra organizacja pracy, mile widziane doświadczenie, mile widziane kwalifikacje na wózek widłowy / dźwig, omunikatywność, miejętność pracy w zespole

Oferujemy: Praca w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji, wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia, po okresie próbnym stała praca z ubezpieczeniem grupowym, premia na koniec roku w przypadku dobrych wyników, możliwość podnoszenia kwalifikacji, w razie potrzeby szkolenia i kursy, bardzo dobre warunki pracy (czysta, bezpieczna hala wybudowana w 2016 r.), przyjazna atmosfera pracy. Zachęcamy do kontaktu.Sposób aplikowania:- bezpośrednio do pracodawcy- wymagane dokumenty: CV- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: ICE- TRADE PRODUCTION Sp. z o.o.

Instrucciones para solicitar:

tel.: 664 963 680

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 01 de Julio de 2021, y con identificador de la vacante:1552StPr/21/1277.

Ver las 272 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines › Mecánicos y reparadores de máquinas › Mecánicos y reparadores de máquinas agrícolas e industriales ofertadas.