Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en República Checa > Mecánicos y reparadores de máquinas agrícolas e industriales > Mechanik Opravář, Seřizovač Výrobních Strojů A Zařízení, Mechanici A Opraváři Průmyslových Strojů A Zařízení

Empleo de Mecánicos y reparadores de máquinas agrícolas e industriales en República Checa (Pardubický kraj)

Mechanik Opravář, Seřizovač Výrobních Strojů A Zařízení, Mechanici A Opraváři Průmyslových Strojů A Zařízení

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines : Mecánicos y reparadores de máquinas : Mecánicos y reparadores de máquinas agrícolas e industriales.

Řemeslníci a opraváři : Kovodělníci, strojírenští dělníci a pracovníci v příbuzných oborech : Mechanici a opraváři strojů a zařízení : Mechanici a opraváři zemědělských, průmyslových a jiných strojů a zařízení

Descripción de la oferta de trabajo:

Náplň práce

- Nastavování parametrů výrobních linek z pohledu kvality i výkonu

- Přestavování linky v závislosti na výrobku

- Pravidelná údržba svěřeného zařízení

- Kontrola parametrů produktu na výstupu z linky

- Práce ve 2 směnném provozu (8 hodin - ranní + odpolední směny)

- Výroba domácí chemie a kosmetiky

- Práce v týmu

Požadujeme

- Středoškolské vzdělání nebo vyučení ve strojírenském oboru

- Praxe na obdobné pozici výhodou

- Odpovědný přístup

- Spolehlivost, komunikativnost

- Potravinářský průkaz

Nabízíme

- zázemí stabilní společnosti

- pracovní oděv při nástupu

- možnost stravování

- ubytování

Mzda: 140 Kč/hod

Před nástupem nutná vstupní lékařská prohlídka.

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Tomil s.r.o., Gen. Svatoně 149, 566 01  Vysoké Mýto.

PROSÍME UCHAZEČE, ABY NECHODILI NA DANÉ PRACOVIŠTĚ, ALE ABY POSLALI ŽIVOTOPIS NA: NABORPOWER-JOB.CZ NEBO NÁS KONTAKTOVALI NA ČÍSLE: +420 775 700 686 V PRACOVNÍ DNY OD 7,30 – 15,30 HOD.

Región: Pardubický kraj.

Ver 231 ofertas de trabajo en "Pardubický kraj" (República Checa).

Número de puestos: 2.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 140 (CZK por hora).

Empleador: PowerJob s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Marcela Krejsová. Tel.: +420 775 700 686. E-mail: power-job.cz" rel="nofollow">naborpower-job.cz. Adresa: nám. Přemysla Otakara II. 90, Vysoké Mýto-Město, 566 01  Vysoké Mýto.

Forma de contacto:

  • Ciudad: Vysoké Mýto; Código postal: 566 01; Dirección: nám. Přemysla Otakara II. 90, Vysoké Mýto-Město, 566 01 Vysoké Mýto
  • Teléfono: +420 +420 775 700 686
  • Correo electrónico: naborpower-job.cz

Identificador de la vacante:14124050788.

Ver las 882 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines : Mecánicos y reparadores de máquinas : Mecánicos y reparadores de máquinas agrícolas e industriales ofertadas.