Europeos.es : Inicio > Empleo en República Checa > Mecánicos y reparadores de vehículos de motor > Mechanik Nákladních Automobilů, Mechanici A Opraváři Nákladních Automobilů

Mechanik nákladních automobilů, Mechanici a opraváři nákladních automobilů

Vacante en Jihočeský kraj (República Checa) de Mecánicos y reparadores de vehículos de motor

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines : Mecánicos y reparadores de máquinas : Mecánicos y reparadores de vehículos de motor.

Řemeslníci a opraváři : Kovodělníci, strojírenští dělníci a pracovníci v příbuzných oborech : Mechanici a opraváři strojů a zařízení : Mechanici a opraváři motorových vozidel

Descripción de la oferta de trabajo:

Požadavky: vyučen - praxe alespoň 1 rok v oboru, řidičský průkaz sk. B nebo mezinárodní řidičské oprávnění, další skupiny výhodou, časová flexibilita, samostatnost a spolehlivost, manuální zručnost, ochota učit se Popis práce: provádění diagnostiky, údržby a všech ostatních zakázkových prací v rámci oprav, zpracování záručních případů podle interních předpisů, organizace pracovních úkolů a pečlivá dokumentace provedených prací Nabízíme: Stravenky, možnost ubytování, prémiový systém dle výkonnosti

Región: Jihočeský kraj.

Ver 278 ofertas de trabajo en "Jihočeský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 11.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 20000 (CZK mensual).

Empleador: Milan Král a.s..

Obraťte se na kontaktní osobu. Ing. Pavel Hybrant. Tel.: +420 602 592 876. E-mail: hybrantmncgroup.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 602 592 876
  • Correo electrónico: hybrantmncgroup.cz

Identificador de la vacante:13657970735.

Ver las 986 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines : Mecánicos y reparadores de máquinas : Mecánicos y reparadores de vehículos de motor ofertadas.