Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Polonia > Mecánicos y reparadores de vehículos de motor > Mechanik - Lakiernik Samochodów Ciężarowych

Oferta de trabajo de Mecánicos y reparadores de vehículos de motor en Polonia

Mechanik - Lakiernik Samochodów Ciężarowych

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines : Mecánicos y reparadores de máquinas : Mecánicos y reparadores de vehículos de motor.

Robotnicy przemysłowi i rzemieślnicy : Robotnicy obróbki metali, mechanicy maszyn i urządzeń i pokrewni : Mechanicy maszyn i urządzeń : Mechanicy pojazdów samochodowych

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: - diagnostyka, naprawa usterek, lakierowanie w samochodach ciężarowych mercedes MP4 ciągnik siodłowy

Wymagania:- wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe - konieczne- pozostałe: doświadczenie zawodowe min. 2 miesiące na stanowisku mechanika samochodów ciężarowych, lakiernika samochodowego, umiejętności: diagnostyka usterek w samochodach ciężarowych, naprawa usterek w samochodach ciężarowych, lakiernika samochodowegoSposób aplikowania:- kontakt przez Powiatowy Urząd PracyPowiatowy Urząd Pracy w TychachBudowlanych 59Tychy 43100- wymagane dokumenty: CV - życiorys zawodowy- języki aplikowania: polskiDodatkowy opis: OfPr/19/1772 | doświadczenie zawodowe min. 2 miesiące na stanowisku mechanika samochodów ciężarowych, lakiernika samochodowego, umiejętności: diagnostyka usterek w samochodach ciężarowych, naprawa usterek w samochodach ciężarowych, lakiernika samochodowego

País del trabajo: Polonia.

Número de puestos: 4.

Tipo de puesto: Determinado.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 2600 (PLN).

Empleador: PUP.

Instrucciones para solicitar:

Alicja Łysowska, tel.: 327815863

Identificador de la vacante:1570StPr/19/1797.

Ver las 854 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines : Mecánicos y reparadores de máquinas : Mecánicos y reparadores de vehículos de motor ofertadas.