Europeos.es : Inicio > Empleo en República Checa > Ingenieros electrónicos > Mech Design Engr Ii, Inženýři Elektronici Projektanti, Konstruktéři

Mech Design Engr II, Inženýři elektronici projektanti, konstruktéři

Oferta de empleo en República Checa (Jihomoravský kraj) de Ingenieros electrónicos

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Ingenieros no clasificados bajo otros epígrafes : Ingenieros electrónicos.

Specialisté : Specialisté v oblasti vědy a techniky : Specialisté v oblasti elektrotechniky, elektroniky a elektronických komunikací : Inženýři elektronici

Descripción de la oferta de trabajo:

První kontakt e-mailem

Popis:

-    Konstruuje rozložení a detaily jednotlivých projektů

-    Plánuje tok materiálu, měří a hlídá účinnost použitého materiálu

-    Spolupracuje s ostatními týmy na vývoji dopravníků

-    Provádí kalkulace spojené s projektem

-    Koordinuje stavbu prototypů

Následující zkušenosti a praxe uchazeče jsou vítány:

-    Bakalářský titul v oboru

-    Prokazatelná zkušenost v oblasti konstrukce

-    Znalost práce v AutoCAD

-    Schopnost učit se nové technologie

Nabízíme: Stravenky, 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Región: Jihomoravský kraj.

Ver 185 ofertas de trabajo en "Jihomoravský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 38000 (CZK mensual).

Empleador: Honeywell, spol. s r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Martina Augustínská. E-mail: Honeywell.com" rel="nofollow">Martina.Augustinska2Honeywell.com.

Forma de contacto:

  • Correo electrónico: Martina.Augustinska2Honeywell.com

Identificador de la vacante:19445220722.

Ver las 144 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Ingenieros no clasificados bajo otros epígrafes : Ingenieros electrónicos ofertadas.