Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Letonia > Asistentes de venta de tiendas y almacenes > Mazumtirdzniecības Veikala Pārdevējs

MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS. Letonia

Trabajo de Asistentes de venta de tiendas y almacenes en Letonia

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes : Asistentes de venta de tiendas y almacenes.

Pakalpojumu un tirdzniecības darbinieki : Tirdzniecības darbinieki : Veikalu pārdevēji : Veikalu pārdevēji

Descripción de la oferta de trabajo:

SIA „Firma Madara’89”- viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā, piedāvā darbu pārdevējam (-ai) veikalā “mini top!” Torņa ielā 9A, Alūksnē, Alūksnes novadā.

Galvenie darba pienākumi:

  • Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība;
  • Pircēju apkalpošana pie kases;
  • Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē;
  • Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole.

Prasības kandidātiem:

  • Vēlama vidējā vai vidējā speciālā izglītība;
  • Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā;
  • Precizitāte, augsta atbildības sajūta.

Piedāvājam:

  • Interesantu darbu stabilā uzņēmumā;
  • Mūsdienīgu darba vidi;
  • Darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas;
  • Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas.

Darba alga no EUR 500-650 (bruto)

Darba laiks maiņās no plkst. 8.00-22.00

CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cvmadara89.lv

País del trabajo: Letonia.

Número de puestos: 1.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 500 mínimo y 650 máximo (EUR).

Empleador: FIRMA MADARA 89, SIA.

Forma de contacto:

  • Dirección: Torņa iela 9A, Alūksne, Alūksnes nov.
  • Teléfono: +371
  • Fax: +371
  • Correo electrónico: cvmadara89.lv

Identificador de la vacante:200729-44.

Ver las 2,586 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes : Asistentes de venta de tiendas y almacenes ofertadas.