Massöör. SUOMI / FINLAND. Finlandia

Vacante de Técnicos y profesionales en SUOMI / FINLAND (Finlandia)

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio.
Asiantuntijat.

Descripción de la oferta de trabajo:
-Suurepärane massaažioskus; -Sõbralik ja paindlik klienditeeninduse tahe; -Huvi Soome kolimise vastu; -Eesti keele oskus suhtlemiskeelena; -Soome keele baasoskus või tahe õppida soome keelt; -Kohtulikult karistamata. Rela-hierojat on Soome suurim massaažiga tegelev ettevõte. Ettevõttel on 32 vastuvõttu üle Soome ja pakub tööd üle sajale massöörile täistööajaga. Otsime sõbralikke, töökaid ja innukaid Eesti massöörikoolitust omavaid massööre töötama Soomes. Ettevõte aitab korteri-, elamis- ja ametiasutusteküsimustes ning kõikides teistes probleemides, millega massöör Soomes abi võib vajada. Massöörid teenivad 30-tunnise töönadalaga keskmiselt 2000-2500 € / kuus (bruto). Töötunde saab ka rohkem teha, kui on huvi juurde teenida. Nõudmised kandidaadile: -Suurepärane massaažioskus; -Sõbralik ja paindlik klienditeeninduse tahe; -Huvi Soome kolimise vastu; -Eesti keele oskus suhtlemiskeelena; -Soome keele baasoskus või tahe õppida soome keelt; -Kohtulikult karistamata. -Ainulaadset võimalust töötada massöörina Soome turul; -täiendkoolituse võimalusi. Palun saata CV inglise, soome või eesti keeles: mika.hallikainenReemplazar por una arrobarelagroup.fi

Servicio de empleo de origen: Estonian Unemployment Insurance Fund, Servicios Públicos de Empleo, Estonia.

País del trabajo: Finlandia.

Región: SUOMI / FINLAND.

Ver 19 ofertas de trabajo en "SUOMI / FINLAND" (Finlandia).

Fecha de inicio: 15/11/2017.

Nº de vacantes: 3.

Nivel educativo requerido: Sin especificar.

Lenguas exigidas: estonio: (sobresaliente) .

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Cómo solicitar el puesto:
Mika Hallikainen, mika.hallikainenReemplazar por una arrobarelagroup.fi, (+358)414309313

Empresa: Rela-hierojat OY.

Dirección: Erinevad piirkonnad Soomes.

Contacto: Mika Hallikainen

Email: mika.hallikainenReemplazar por una arrobarelagroup.fi

Teléfono: (+358)414309313.

Ver las 386 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio ofertadas.