masina operaator. Pohja-Eesti. Estonia

Ofertas de trabajo en Estonia (Pohja-Eesti) de Operadores de instalaciones de procesamiento de la madera

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Operadores de instalaciones fijas y máquinas : Operadores de instalaciones para la preparación de papel y de procesamiento de la madera : Operadores de instalaciones de procesamiento de la madera.
Seadme- ja masinaoperaatorid ja montöörid : Seadme- ja masinaoperaatorid : Puidutöötlemis- ja paberitootmismasinate operaatorid : Puidutöötlemisseadmete operaatorid.

Descripción de la oferta de trabajo:
kandidaadilt ootame vastutustundlikkust, püsivust, järjekindlust, head organiseerimisvõimet ja head suhtlemisoskust ning huvi uute teadmiste ja oskuste omandamiseks. Kasuks tuleb varasem töökogemus või haridus puidu- ja tehnikavaldkonnas ning vene keele oskus suhtlustasandil. töö juhtimine spoonimasinal, kvaliteetse toodangu tagamine, masina seadistamine ja korrashoid, teiste masinal töötavate töötajate töö koordineerimine. väljaõpet, vastutusrikast ja püsivat tööd, häid töötingimusi ja tööalasele arengule vastavat väärilist töötasu, tasuta transporti Tallinnast Lasnamäe, Maardu, Kuusalu, Kiiu, Tapa ja Loksa suunalt ning igapäevast lõunasööki.Kupu küla asub Tallinnast 40 km Rakvere poole, sellega peab kandideerija arvestama. Pakume tasuta transporti allinnast Lasnamäe, Maardu, Kuusalu, Kiiu, Tapa ja Loksa suunalt. Töö toimub vahetustega kella 06:45-15:15 ja 15:15-23:45.

Servicio de empleo de origen: Estonian Unemployment Insurance Fund, Servicios Públicos de Empleo, Estonia.

País del trabajo: Estonia.

Región: Põhja-Eesti.

Ver 1077 ofertas de trabajo en "Pohja-Eesti" (Estonia).

Fecha de inicio: 15/11/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Formación profesional / aprendizajes.

Lenguas exigidas: estonio: (sobresaliente) .

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Cómo solicitar el puesto:
Katri Tseller, personalReemplazar por una arrobabaltispoon.ee, 671 2476

Empresa: OÜ Balti Spoon.

Dirección: Kupu küla, Kuusalu vald, Harju maakond.

Contacto: Katri Tseller

Email: personalReemplazar por una arrobabaltispoon.ee

Teléfono: 671 2476.

Ver las 89 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Operadores de instalaciones fijas y máquinas : Operadores de instalaciones para la preparación de papel y de procesamiento de la madera : Operadores de instalaciones de procesamiento de la madera ofertadas.