Europeos.es : Inicio > Empleo en República Checa > Especialistas en tratamientos de belleza > Masér/ka, Maséři (kromě Odborných Masérů Ve Zdravotnictví)

Masér/ka, Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví)

Ofertas de trabajo en República Checa de Especialistas en tratamientos de belleza

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los servicios personales : Peluqueros, especialistas en tratamientos de belleza y afines : Especialistas en tratamientos de belleza y afines.

Pracovníci ve službách a prodeji : Pracovníci v oblasti osobních služeb : Kadeřníci, kosmetici a pracovníci v příbuzných oborech : Kosmetici a pracovníci v příbuzných oborech

Descripción de la oferta de trabajo:

Místo výkonu práce: Hotel Excelsior, Hlavní 121/46, 353 01 Mariánské Lázně.

Pracovní poměr na dobu neurčitou (se zkušební dobou).

Pracovní doba: 6:30-19:00 h (dle plánovaného rozpisu služeb, nerovnoměrně rozvržená pracovní doba).

Náplň práce: provádění masáží dle objednávek a rozpisu, dodržování předepsané kvality služeb, evidence poskytovaných procedur, spolupráce při inventarizaci střediska.

Požadujeme: minimální kvalifikace v akreditovaném masérském kurzu, praxe na uvedené pozici, spolehlivost, loajalita, znalost NJ, RJ, příp.

AJ výhodou.

Nabízíme: práce v hotelu s celoročním provozem, k základní mzdě jsou vypláceny měsíční odměny a zákonné příplatky (za práci v sobotu, neděli a ve svátek), příspěvek na životní pojištění nebo penzijní připojištění, zaměstnanecké stravování s příspěvkem zaměstnavatele, příspěvek na rekreaci dětí, jazykové kurzy, další vzdělávání.

Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat Po-Pá 9:00-17:00 h) anebo e-mailem - následná osobní schůzka proběhne na adrese Hotel Monty (personální odd.), Příkrá 218, 353 01 Mariánské Lázně (Po-Pá 9:00-17:00 h).

Número de puestos: 3.

Empleador: GALA HOTELS, s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Věra Hlaváčková, HR Manager. Tel.: +420 724 015 492,354 619 111. E-mail: galahotels.cz" rel="nofollow">personalnigalahotels.cz. Adresa: Hotel Monty, Příkrá 218/4, 353 01  Mariánské Lázně 1.

Forma de contacto:

  • Ciudad: Mariánské Lázně; Código postal: 353 01; Dirección: Hotel Monty, Příkrá 218/4, 353 01 Mariánské Lázně 1
  • Teléfono: +420 +420 724 015 492,354 619 111
  • Correo electrónico: personalnigalahotels.cz

Identificador de la vacante:20076720792.

Ver las 248 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los servicios personales : Peluqueros, especialistas en tratamientos de belleza y afines : Especialistas en tratamientos de belleza y afines ofertadas.