Marketing- és pr-ügyintéző. Del-Alfold. Hungría

Oferta en Del-Alfold (Hungría) de Profesionales de la publicidad y la comercialización

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Profesionales de las ventas, la comercialización y las relaciones públicas : Profesionales de la publicidad y la comercialización.
Felsőfokú képzettséget igénylő foglalkozások : Üzleti és igazgatási foglalkozások : Értékesítési, marketing- és PR-foglalkozások : Reklám- és marketingfoglalkozásúak.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) Rosmarin Zrt. Marketing- és pr-ügyintéző munkatársat keres hódmezővásárhelyi munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.08.14 - , állásegyeztetés helye és módja: 6636 Mártély, Rosmarin utca 1.. A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Marketing- és reklámügyintéző;Marketing- és reklámmenedzser, ;További információ:Feladatok: - részvétel a kiadványok, reklámanyagok tervezésében, szerkesztésében - kiállítások, vásárok és egyéb rendezvényekhez kapcsolódó háttéranyagok előkészítése - honlap szerkesztés adminisztrátori szinten Elvárásaink: - MS Excel, Word, Outlook, PowerPoint, valamint Photoshop alapismeretek - társalgási szintű angol nyelvtudás - marketing- vagy termékmenedzseri tapasztalatok Amit kínálunk: - teljes munkaidős munkaviszony, versenyképes jövedelem - munkába járás biztosítása Szegedről, Szentesről Munkavégzés helye: - Hódmezővásárhely

País del trabajo: Hungría.

Región: Dél-Alföld.

Ver 1101 ofertas de trabajo en "Del-Alfold" (Hungría).

Fecha de inicio: 02/08/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Entre 2 y 5 años.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: Rosmarin Zrt..

Dirección: 6636 Mártély, Rosmarin utca 1.

Contacto: Bárdosiné Klein Mariann

Ver las 365 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Profesionales de las ventas, la comercialización y las relaciones públicas : Profesionales de la publicidad y la comercialización ofertadas.