Manager działu planowania produkcji. Dolnoslaskie

Ofertas de trabajo de Directores de industrias manufactureras en Dolnoslaskie (Polonia)

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes : Directores y gerentes de producción y operaciones : Directores de industrias manufactureras, de minería, construcción y distribución : Directores de industrias manufactureras.
Kierownicy : Kierownicy do spraw produkcji i wyspecjalizowanych usług : Kierownicy w przemyśle przetwórczym, górnictwie, budownictwie i dystrybucji : Kierownicy w przemyśle przetwórczym.

Descripción de la oferta de trabajo:
Zakres obowiązków: -planowanie produkcji zgodnie z planem sprzedażowym jak i bieżącym zamówieniem od klienta, -nadzór nad planem produkcyjnym, -sporządzanie raportów planistyczno-produkcyjnych, -bieżące sprawy związane z obsługą procesu produkcyjnego, -zarządzanie ludźmi, -raportowanie na potrzeby Zarządu, -praca przy komputerze, -kontakt i współpraca z kontrahentami oraz instytucjami zewnętrznymi, w tym firmami korańskimi, wyjazdy służbowe samochodem Wymagania: - wykształcenie: średnie ogólnokształcące - konieczne - uprawnienia: prawo jazdy kat. B - konieczne - umiejętności: obsługa programu EXCEL - konieczne; obsługa komputera - konieczne - języki obce: angielski - w mowie: dobry, w piśmie: dobry - konieczne; koreański - w mowie: podstawowy, w piśmie: podstawowy - dodatkowe - pozostałe: wykształcenie: min średnie, doświadczenie zawodowe: min. 2 lata doświadczenie w pracy w branży produkcyjnej, znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie w stopniu komunikatywnym, bardzo dobra znajomość obługi komputera w szczególności pakietu Excel, prawo jazdy kat.B, mile widziana znajomość języka koreańskiego w mowie i piśmie Sposób aplikowania: - bezpośrednio do pracodawcy - wymagane dokumenty: kontakt osobisty poprzedzony kontaktem telefonicznym przyjmowanie interesantów w godzianch do 13:30-14:30 od poniedziałku do piątku, CV+list motywacyjny wysłany na adre e-mail - języki aplikowania: polski

Servicio de empleo de origen: PSZ, Servicios Públicos de Empleo, Polonia.

País del trabajo: Polonia.

Región: Dolnośląskie.

Ver 335 ofertas de trabajo en "Dolnoslaskie" (Polonia).

Fecha de inicio: 10/09/2017.

Nº de vacantes: 2.

Experiencia: Hasta 2 años.

Nivel educativo requerido: Escolaridad obligatoria / preparación profesional.

Carnet de conducir: Turismo de 8 plazas; camión de hasta 3,5 toneladas.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.00.

Salario: mínimo 4800.0 PLN (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Cómo solicitar el puesto:
Magdalena Odżga, tel.: 74 832 74 23, email: rekrutacjaReemplazar por una arrobaacerico.pl

Empresa: Ace Rico Poland Sp. z o.o..

Dirección: Ostroszowicka 11, 58-260 Bielawa, Polska.

Contacto: Magdalena Odżga, tel.: 74 832 74 23, email: rekrutacjaReemplazar por una arrobaacerico.pl

Email: rekrutacjaReemplazar por una arrobaacerico.pl

Teléfono: 74 832-74-23.

Ver las 267 ofertas de trabajo de Directores y gerentes : Directores y gerentes de producción y operaciones : Directores de industrias manufactureras, de minería, construcción y distribución : Directores de industrias manufactureras ofertadas.