Europeos.es : Inicio > Trabajo en República Checa > Tenedores de libros > Hr Manažer/ka, Odborní Pracovníci V Oblasti Personalistiky, Ekonomové Práce

HR manažer/ka, Odborní pracovníci v oblasti personalistiky, ekonomové práce

Vacantes de Tenedores de libros en República Checa (Moravskoslezský kraj)

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Profesionales de nivel medio en finanzas y matemáticas : Tenedores de libros.

Techničtí a odborní pracovníci : Odborní pracovníci v obchodní sféře a veřejné správě : Odborní pracovníci v oblasti financí, matematiky a v příbuzných oborech : Odborní pracovníci v oblasti účetnictví a ekonomiky

Descripción de la oferta de trabajo:

Co bude Vaší náplní práce?

"    Komplexní vedení personální agendy

"    Nábor a výběr zaměstnanců

"    Tvorba a zadávání inzerce

"    Vedení přijímacích pohovorů

"    Příprava pracovních smluv, dodatků apod.

"    Přijímání a vstupní školení zaměstnanců

"    Docházkový systém a příprava podkladů ke mzdám

"    Zajišťování vzdělávání zaměstnanců

"    Evidence pracovních neschopností a pracovních úrazů

"    Komunikace s jednotlivými odděleními společnosti

"    Komunikace s externími subjekty

Co od Vás očekáváme?

"    SŠ/VŠ vzdělání

"    Praxi v oblasti personalistiky

"    Znalost MS Office, FB, LinkedIn

"    Znalost IS Helios výhodou

"    Řidičský průkaz sk. B výhodou

"    Znalost anglického jazyka výhodou

"    Výborné komunikační, prezentační a vyjednávací dovednosti

"    Organizační schopnosti

"    Psychickou odolnost

"    Spolehlivost, přesnost, zodpovědnost

"    Příjemné vystupování

Co Vám za to nabízíme?

"    Platové podmínky 25.000 - 35.000,- Kč

Na co se můžete těšit?

o    Zázemí stabilní, úspěšné a stále se rozvíjející společnosti

o    Přátelské pracovní prostředí

o    Možnost seberealizace a uplatnění svých zkušeností a znalostí

o    Příležitost k profesnímu růstu a osobnímu rozvoji

o    Stravenky, čtvrtletní odměny, další benefity

Místo pracoviště: Brantice

Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, doba určitá rok, poté doba neurčitá

V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím svůj strukturovaný životopis s fotografií na e-mail personalniznackymorava.cz

Z : 27.4.2020

Región: Moravskoslezský kraj.

Ver 210 ofertas de trabajo en "Moravskoslezský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 25000 mínimo y 35000 máximo (CZK mensual).

Empleador: Značky Morava, a.s..

Obraťte se na kontaktní osobu. Bc. Zuzana Buroňová. E-mail: znackymorava.cz" rel="nofollow">personalniznackymorava.cz.

Forma de contacto:

  • Correo electrónico: personalniznackymorava.cz

Identificador de la vacante:18574880753.

Ver las 995 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Profesionales de nivel medio en finanzas y matemáticas : Tenedores de libros ofertadas.