Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en República Checa > Ingenieros industriales y de producción > Manažer / Manažerka Kvality, Specialisté V Oblasti Kvality A Certifikace Systémů řízení (iso)

MANAŽER / MANAŽERKA KVALITY, Specialisté v oblasti kvality a certifikace systémů řízení (ISO)

Oferta de Ingenieros industriales y de producción en Královéhradecký kraj (República Checa)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) : Ingenieros industriales y de producción.

Specialisté : Specialisté v oblasti vědy a techniky : Specialisté ve výrobě, stavebnictví a příbuzných oborech (kromě elektrotechniky) : Inženýři v průmyslu a ve výrobě

Descripción de la oferta de trabajo:

Náplň práce:

a) Oblast certifikace jakosti a bezpečnosti potravin

- aktualizace a změny dokumentace systému jakosti ISO 9001:2015 ve všech oblastech činnosti

- zajišťování záznamů ISO a IFS

- účast při auditech

- sledování změn v platné legislativě pro potravinářství ČR a EU

- jednání s kontrolními orgány v oblasti hygieny, BOZP, SZPI

b) Kontrola kvality

- senzorická kontrola vstupních surovin, odběr referenčních vzorků, kontrola DMT

- řešení reklamací kvality dodavatelských i odběratelských

- zpracování specifikací a kontrola souladu s etiketami výrobků

- kontrola správné výrobní a provozní praxe

- výstupní kontrola

c) Vývoj nových výrobků

- aktivní účast na vývoji nových výrobků

- ověřování kvality stávajících výrobků

Požadavky: SŠ či VŠ, zaměření na potravinářství či potravinářskou chemii výhodou; znalost potravinářské legislativy nutná, možnost doplnit si v průběhu zapracování; znalost norem ISO 9001, HACCP a IFS výhodou; znalost práce s PC, schopnost naučit se pracovat s aplikačními programy v oblasti výroby; bezúhonnost, časová flexibilita; komunikační schopnosti, příjemné vystupování, nebojácnost v jednání; řidičský průkaz sk. B; znalost AJ nebo NJ, znalost Ruského jazyka výhodou.

Zaměstnavatel nabízí: nástupní hrubou měsíční mzdu 25.000,- Kč s možností růstu po zapracování, nástup možný ihned.

Zaměstnanecké výhody: zajímavá práce a příjemné pracovní prostředí; zaměstnanecké benefity; možnost odborného růstu a rozšíření znalostí v oblasti potravinářské výroby.

Kontakt zasláním životopisu na e-mail: idc-food.cz" target="_blank" rel="nofollow">praceidc-food.cz

Región: Královéhradecký kraj.

Ver 132 ofertas de trabajo en "Královéhradecký kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Con permiso de conducir: b.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 25000 (CZK mensual).

Empleador: IDC - FOOD, s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. E-mail: idc-food.cz" target="_blank" rel="nofollow">praceidc-food.cz.

Forma de contacto:

Identificador de la vacante:19040380746.

Ver las 226 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) : Ingenieros industriales y de producción ofertadas.