Europeos.es : Inicio > Empleo en República Checa > Técnicos en operaciones de tecnología de la información y las comunicaciones > Manažer Ict Projektů, Technici Provozu Informačních A Komunikačních Technologií, Technici Programátoři

Empleos en Plzeňský kraj (República Checa) de Técnicos en operaciones de tecnología de la información y las comunicaciones

Manažer Ict Projektů, Technici Provozu Informačních A Komunikačních Technologií, Technici Programátoři

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Técnicos de la tecnología de la información y las comunicaciones : Técnicos en operaciones de tecnología de la información y las comunicaciones y asistencia al usuario : Técnicos en operaciones de tecnología de la información y las comunicaciones.

Techničtí a odborní pracovníci : Technici v oblasti informačních a komunikačních technologií : Technici provozu a uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií a příbuzní pracovníci : Technici provozu informačních a komunikačních technologií

Descripción de la oferta de trabajo:

Hledáme do našeho mladého kolektivu šikovného a pečlivého člověka, který se bude starat o plánování a vedení ICT projektů. Zejména o výstavby optických sítí a o výstavby bezdrátových sítí. Bude mít na starosti vedení týmu lidí, přípravy projektů, jednání se zákazníky, jednání s dodavateli, plánování a řízení realizací. Naše práce je kreativní, různorodá a velice zajímavá.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

Vzdělání ideálně zaměřené na informační technologie či elektro, zásadní je přehled v IT a zkušenosti s vedením ICT projektů.

Flexibilní, pečlivý, zodpovědný, se schopností se dále vzdělávat. Komunikativní s příjemným vystupováním. Trestně bezúhonný. Řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič. Hledáme člověka pro dlouhodobou spolupráci a zájmem o tento obor.

Výhodou bude, pokud budete umět:

Obecně oceníme znalosti v oblasti elektronických komunikací. Praxi a zkušenosti v tomto oboru a v této činnosti. Anglický jazyk. Vyhláška 50.

Co vám můžeme nabídnout:

Nabízíme stabilní zázemí dlouhodobě fungující firmy. Nadstandardní platové ohodnocení, dle zkušeností pracovníka. Pravidelný růst platu, 13. plat. Možný kariérní růst, dle šikovnosti a zkušeností. Služební telefon včetně neomezeného volání, notebook, po zapracování možnost služebního auta. Sick day, dovolená dle potřeby, 5 týdnů dovolené. Pořádáme firemní akce, školení, večírky, teambuildingy, zkrátka se nenudíme

Životopisy s motivačním dopisem zasílejte na e-mail: karierainternethned.cz

Región: Plzeňský kraj.

Ver 95 ofertas de trabajo en "Plzeňský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Con permiso de conducir: b.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 35000 mínimo y 60000 máximo (CZK mensual).

Empleador: ARENIS s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Lukáš Křupka, Dis., jednatel. Tel.: +420 608 753 753. E-mail: internethned.cz" rel="nofollow">karierainternethned.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 608 753 753
  • Correo electrónico: karierainternethned.cz

Identificador de la vacante:15652160755.

Ver las 188 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Técnicos de la tecnología de la información y las comunicaciones : Técnicos en operaciones de tecnología de la información y las comunicaciones y asistencia al usuario : Técnicos en operaciones de tecnología de la información y las comunicaciones ofertadas.