Europeos.es : Inicio > Empleo en República Checa > Agentes de compras > Manažeři Nákupu Náhradních Dílů, Nákupčí

Contratación en República Checa (Moravskoslezský kraj) de Agentes de compras

Manažeři Nákupu Náhradních Dílů, Nákupčí

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes comerciales y corredores : Agentes de compras.

Techničtí a odborní pracovníci : Odborní pracovníci v obchodní sféře a veřejné správě : Odborní pracovníci v oblasti pojišťovnictví, obchodní zástupci, nákupčí a obchodní makléři : Nákupčí

Descripción de la oferta de trabajo:

Společnost STARLIFT s.r.o. se zaměřením na prodej a servis vysokozdvižných vozíků příjme na HPP

manažera/ku nákupu náhradních dílů

Náplň práce: administrativně-technická podpora týmu servisních a dílenských mechaniků, tvorba cenových nabídek ve firemním software, specifikace objednávání náhradních dílů dle požadavků zákazníka, komunikace s dodavateli a se zákazníky

Požadujeme: SŠ vzdělání tech. obor (výhodou), komunikační schopnosti, samostatnost, logické myšlení,

Nabízíme: zázemí stabilní firmy, jistotu dlouhodobé spolupráce, příspěvek na stravování a penzijní připojištění, účast na školeních

Místo pracoviště: Bohumín

Nástup možný dle dohody.

Způsob kontaktu: životopisy zasílat na e-mail

Región: Moravskoslezský kraj.

Ver 198 ofertas de trabajo en "Moravskoslezský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Con permiso de conducir: b.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 22000 mínimo y 25000 máximo (CZK mensual).

Empleador: STARLIFT s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Iveta Koždoňová. E-mail: starlift.cz" rel="nofollow">personalistikastarlift.cz.

Forma de contacto:

  • Correo electrónico: personalistikastarlift.cz

Identificador de la vacante:17088620757.

Ver las 235 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes comerciales y corredores : Agentes de compras ofertadas.