MAGISTER PROFESOR SLOVENSKEGA JEZIKA IN KNJIŽEVNOSTI - UČITELJ ZAČETNIK/PRIPRAVNIK M/Ž - M/Ž

Oferta de empleo de Profesores de enseñanza secundaria en Gorenjska (Eslovenia)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la enseñanza : Profesores de enseñanza secundaria : Profesores de enseñanza secundaria.
Strokovnjaki/strokovnjakinje : Strokovnjaki/strokovnjakinje za vzgojo in izobraževanje : Srednješolski učitelji/srednješolske učiteljice : Srednješolski učitelji/srednješolske učiteljice.

Descripción de la oferta de trabajo:
UČITELJI SPLOŠNOIZOBRAŽEVALNIH PREDMETOV V SREDNJIH ŠOLAH IN VZGOJITELJI V DIJAŠKIH DOMOVIH, Določen čas, 8 mesecev oz. od 1. 4. 2018 do 30. 11. 2018, polni delovni čas, 40 ur, POUČEVANJE SLOVENŠČINE V PROGRAMIH GIMNAZIJE IN EKONOMSKE GIMNAZIJE TER OPRAVLJANJE DRUGIH NALOG IN AKTIVNOSTI NA PODROČJU VZGOJE IN IZOBRAŽEVANJA, urejevalniki besedil - zahtevno, delo s preglednicami - zahtevno, delo z bazami podatkov - osnovno, Prijavljeni kandidat mora izpolnjevati z zakonom in drugimi predpisi določene pogoje o izobrazbi za prosto projektno delovno mesto strokovnega delavca v javno veljavnem programu za učitelja slovenščine. Biti mora oseba, ki je stara do vključno 29 let ob vključitvi v operacijo (1.4.2018), nima opravljenega strokovnega izpita na področju vzgoje in izobraževanja, a izpolnjuje ostale z zakonom in drugimi predpisi določene pogoje za delo učitelja slovenščine. Zaposlitev ustreznega učitelja začetnika na projektnem delovnem mestu se izvede v primeru, da bo delodajalec na predmetnem javnem razpisu izbran - pogodba o zaposlitvi z izbranim učiteljem se sklene šele po prejemu sklepa o izbiri prijavitelja oziroma delodajalca na predmetnem javnem razpisu.

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Gorenjska.

Ver 308 ofertas de trabajo en "Gorenjska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 05/01/2018.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 1 año.

Nivel educativo requerido: Educación superior (incluida formación académica).

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: Gimnazija Franceta Prešerna.

Dirección: Kidričeva cesta 65 , 4000 KRANJ.

Contacto: BIZJAK MIRJANA

Email: tajnistvoReemplazar por una arrobagfp.si

Teléfono: 059 093 341.

Ver las 422 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la enseñanza : Profesores de enseñanza secundaria : Profesores de enseñanza secundaria ofertadas.