Magazynier. Slaskie. Polonia

Oferta de trabajo de Empleados de control de abastecimientos e inventario en Slaskie (Polonia)

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo : Empleados contables y encargados del registro de materiales : Empleados encargados del registro de materiales y de transportes : Empleados de control de abastecimientos e inventario.
Pracownicy biurowi : Pracownicy do spraw finansowo-statystycznych i ewidencji materiałów : Pracownicy spraw ewidencji materiałowej i transportu : Magazynierzy.

Descripción de la oferta de trabajo:
Zakres obowiązków: Wymagane doświadczenie w pracy na magazynie, uprawnienia do kierowania wózków jezdniowych, gotowość do pracy w systemie zmianowym, odpowiedzialność i motywacja do pracy, aktualna książeczka sanepidowska. Charakterystyka pracy: Obsługa systemu magazynowania , obsługa pracy magazynu w chłodni, wyładunek i załadunek towaru. firma oferuje stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę, bezpieczne środowisko pracy, pracę w przyjaznym i dynamicznym zepole. Kontakt z pracodawcą telefoniczny lub mailowy : sekretariat.leszczynyReemplazar por una arrobalukosz.pl. Prosimy o dopisanie następujących klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych ( Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Wymagania: - wykształcenie: gimnazjalne - konieczne - uprawnienia: książeczka zdrowia dla celów sanitarno-epidemiologicznych - konieczne; uprawnienie na wózki widłowe - konieczne Sposób aplikowania: - bezpośrednio do pracodawcy - wymagane dokumenty: CV - języki aplikowania: polski

Servicio de empleo de origen: PSZ, Servicios Públicos de Empleo, Polonia.

País del trabajo: Polonia.

Región: Śląskie.

Ver 694 ofertas de trabajo en "Slaskie" (Polonia).

Fecha de inicio: 30/10/2017.

Nº de vacantes: 2.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Escolaridad obligatoria / preparación profesional.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.00.

Salario: mínimo 2000.0 PLN (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Cómo solicitar el puesto:
Bożena Witek, tel.: 033 854 88 70, email: sekretariat.leszczynyReemplazar por una arrobalukosz.pl

Empresa: POLSKIE MIĘSO I WĘDLINY ŁUKOSZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.

Dirección: Armii Krajowej 53, 44-230 Czerwionka-Leszczyny, Polska.

Contacto: Bożena Witek, tel.: 033 854 88 70, email: sekretariat.leszczynyReemplazar por una arrobalukosz.pl

Teléfono: 33 854 88 70.

Ver las 1,194 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo : Empleados contables y encargados del registro de materiales : Empleados encargados del registro de materiales y de transportes : Empleados de control de abastecimientos e inventario ofertadas.