Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Eslovenia > Profesores de formación profesional > Mag. Prof. Spec. In Reh. Pedagog Oz. Prof. Defektologije (po Starem Programu) - M/ž

Vacantes en Eslovenia (Goriska) de Profesores de formación profesional

Mag. Prof. Spec. In Reh. Pedagog Oz. Prof. Defektologije (po Starem Programu) - M/ž

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la enseñanza : Profesores de formación profesional : Profesores de formación profesional.

Strokovnjaki/strokovnjakinje : Strokovnjaki/strokovnjakinje za vzgojo in izobraževanje : Učitelji/učiteljice v poklicnem izobraževanju : Učitelji/učiteljice v poklicnem izobraževanju

Descripción de la oferta de trabajo:

UČITELJI IN SODELAVCI ZA POUČEVANJE POKLICNO-SPECIFIČNIH PREDMETOV IN VSEBIN, Določen čas oz.

31.8.2018, polni delovni čas, 40 ur, UČITELJ - SPECIALNI IN REHABILITACIJSKI PEDAGOG V KOMBINIRANEM ODDELKU PRILAGOJENEGA PROGRAMA, slovenski jezik razumevanje tekoče, govorjenje tekoče, pisanje tekoče, 1.

Dokazilo o izobrazbi.

2.

Potrdilo o nekaznovanosti (izpolnjen obrazec Ministrstva za pravosodje), ki ne sme biti starejše od enega meseca.

3.

Potrdilo sodišča, da oseba ni v kazenskem postopku oziroma zoper njo ni vložena pravnomočna obtožnica.

Kandidat predloži potrdilo sodišča, na območju katerega ima prijavljeno prebivališče.

4.

Pisna izjava kandidata, da pri kateremkoli drugem sodišču (torej izven kraja prebivališča) zoper njega ni uveden kazenski postopek za kaznivo dejanje zoper spolno nedotakljivost.

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Goriška.

Ver 213 ofertas de trabajo en "Goriska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 17/03/2018.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 1 año.

Nivel educativo requerido: Educación superior (incluida formación académica).

Carnet de conducir: Turismo de 8 plazas; camión de hasta 3,5 toneladas.

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: OSNOVNA ŠOLA DANILA LOKARJA AJDOVŠČINA.

Dirección: Cesta 5. maja 15 , 5270 AJDOVŠČINA.

Contacto: KODELE KRAŠNA IRENA

Email: tajnistvoReemplazar por una arrobaos-ajdovscina.si

Teléfono: 05 36 71 100,05 36 71 102.

Ver las 165 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la enseñanza : Profesores de formación profesional : Profesores de formación profesional ofertadas.