Maanteeameti teede arengu ja investeeringute osakonna projektijuht

Trabajo en Estonia (EESTI) de Ingenieros civiles

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) : Ingenieros civiles.
Tippspetsialistid : Loodus- ja tehnikateaduste tippspetsialistid : Tehnikateaduste tippspetsialistid (v.a elektrotehnika tippspetsialistid) : Ehitusinsenerid.

Descripción de la oferta de trabajo:
Sobilikul kandidaadil on: • tahe panustada turvalise ja toimiva liikluskeskkonna kujundamisse; • analüütiline ja süsteemne mõtlemine; • (teede)ehitusalane kõrgharidus; • vähemalt 3-aastane valdkondlik töökogemus ning ehitusobjektide projektijuhtimise kogemus; • teadmised ehitusobjektil koostatavatest dokumentidest ja nende menetlemisest; • 3D ja masinmudelite lugemise ja praktikas rakendamise kogemus; • eesti keele oskus C1 tasemel ning inglise keele oskus heal suhtlemistasemel; • hea MS Office kontoritarkvara ning joonestus- ja projekteerimistarkvara (AutoCad, Bentley, Novapoint vms) kasutamise oskus. Kasuks tulevad: • teadmised BIM ja muudest mudelprojekteerimise tarkvaradest ning kogemus nende kasutamisel; • teadmised või nägemus kuidas saaks ehitusprojekti juhtimise muuta automaatseks, koondades kõik tegevused ja dokumendid ühtsesse süsteemi ilma osapooltele lisakohustuste tekkimise. Otsime oma meeskonda uut kolleegi, kes: • aitab luua asutuses ühtset teehoiutööde infosüsteemi; • loob võimalused hilisemaks infosüsteemi integreerimiseks Maanteeameti tee-elukaare infosüsteemiga; • juhib nimetatud projekti tegevusi, sh koostab infosüsteemi arendamiseks projekti optimaalse plaani ning korraldab ja viib läbi projektiga seotud arendamishanke; • osaleb projektiga seotud arendustööde juurutamisel ja testimisel ning jälgib projekti ajakavas teostamist. Tulevaselt kolleegilt ootame initsiatiivikust, muutustele avatust, kõrget enesemotivatsiooni, ajaplaneerimise oskust, väga head koostöö ja eneseväljendusoskus, pühendumust ning orienteeritust tulemuste saavutamisele. • mitmekülgseid enesearendamise võimalusi (erineva spetsiifikaga täienduskoolitused); • paindlikke töötingimusi ja töökoha asukohta üle-eestiliselt ning tervist edendavat ja kaasaegset töökeskkonda; • asjatundlikku, koostööle ning tulemuste saavutamisele orienteeritud meeskonda; • väärilist tunnustust tehtud töö eest. Kandideerimiseks palume saata CV, motivatsioonikiri ning haridust tõendava dokumendi koopia hiljemalt 26.11.2017 CV-Keskuse või CV-Online personaliotsinguportaali kaudu või Maanteeameti personaliosakonna e-postiaadressil personalReemplazar por una arrobamnt.ee. Lisainfo Maanteeameti teede arengu ja investeeringute osakonna juhataja Janek Hendriksoni e-postiaadressil janek.hendriksonReemplazar por una arrobamnt.ee.

Servicio de empleo de origen: Estonian Unemployment Insurance Fund, Servicios Públicos de Empleo, Estonia.

País del trabajo: Estonia.

Región: EESTI.

Ver 58 ofertas de trabajo en "EESTI" (Estonia).

Fecha de inicio: 15/11/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Entre 2 y 5 años.

Nivel educativo requerido: Formación técnica avanzada.

Lenguas exigidas: inglés: (bueno) ,estonio: (notable) .

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Cómo solicitar el puesto:
Teele Sepp, teele.seppReemplazar por una arrobamnt.ee

Empresa: Maanteeamet.

Contacto: Teele Sepp

Email: teele.seppReemplazar por una arrobamnt.ee

Ver las 380 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) : Ingenieros civiles ofertadas.