Europeos.es : Inicio > Empleo en Hungría > Delineantes y dibujantes técnicos > Műszaki Rajzoló, Szerkesztő

Műszaki rajzoló, szerkesztő. Del-Alfold. Hungría

Ofertas en Del-Alfold (Hungría) de Delineantes y dibujantes técnicos

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio : Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería : Delineantes y dibujantes técnicos.

Technikusok és hasonló foglalkozások : Természettudományi és műszaki foglalkozások : Fizika- és mérnöktudományok technikusai : Műszaki rajzolók

Descripción de la oferta de trabajo:

A(z) NAGY ÉS TÁRSAI BT Műszaki rajzoló, szerkesztő munkatársat keres mezőberényi munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra.

A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: .

Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége: 2018.06.01 - , állásegyeztetés helye és módja: Foglalkoztatónál: 5650 Mezőberény, Fő út 7., Telefonos egyeztetés Nagy Józseffel a 30-239-5874-es számon..

A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Műszaki rajzoló (a szakirány megjelölésével), ;További információ:A foglalkozató középfokú végzettséggel rendelkező pályakezdők jelentkezését várja.

País del trabajo: Hungría.

Región: Dél-Alföld.

Ver 464 ofertas de trabajo en "Del-Alfold" (Hungría).

Fecha de inicio: 30/05/2018.

Nº de vacantes: 2.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: NAGY ÉS TÁRSAI BT.

Dirección: 5650 Mezőberény, Liget út 1/A..

Contacto: Nagy József

Teléfono: (30) 239-5874.

Ver las 257 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio : Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería : Delineantes y dibujantes técnicos ofertadas.