Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Hungría > Operadores de máquinas para fabricar productos de material plástico > Műanyagtermék-gyártó Gép Kezelője

Vacantes en Hungría (Eszak-Magyarorszag) de Operadores de máquinas para fabricar productos de material plástico

Műanyagtermék-gyártó Gép Kezelője

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Operadores de instalaciones fijas y máquinas : Operadores de máquinas para fabricar productos de caucho, de papel y de material plástico : Operadores de máquinas para fabricar productos de material plástico.

Gépkezelők, összeszerelők és járművezetők : Helyhez kötött berendezések és gépek kezelői : Gumi-, műanyag és papírterméket gyártó gépek kezelői : Műanyag terméket gyártó gépek kezelői

Descripción de la oferta de trabajo:

A(z) PoliCell Ipari-, Kereskedelmi és Szolgáltató KFT.

Műanyagtermék-gyártó gép kezelője munkatársat keres borsodsziráki munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra.

A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: .

Munkarend, munkaidő beosztás: három vagy négy műszak, a hét öt munkanapján, foglalkoztatás kezdete, vége: 2018.05.29 - , állásegyeztetés helye és módja: Foglalkoztatónál: 3796 Borsodszirák, Petőfi út 43..

Speciális követelmények:Betanított munka, de a végzettség előnyt jelent., További információ:A következő településekről várják a jelentkezőket: Hangács, Nyomár, ZIliz, Borsodszirák, Edelény, Kazincbarcika, Boldva, Sajóecseg.

País del trabajo: Hungría.

Región: Észak-Magyarország.

Ver 194 ofertas de trabajo en "Eszak-Magyarorszag" (Hungría).

Fecha de inicio: 27/05/2018.

Nº de vacantes: 3.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Salario: 138000.0 HUF mínimo y 220000.0 HUF máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: PoliCell Ipari-, Kereskedelmi és Szolgáltató KFT..

Dirección: 3796 Borsodszirák, Petőfi út 43..

Contacto: Juhász Melinda

Email: munkaugyszirakcsoport.hu

Teléfono: (30) 914-8706.

Ver las 118 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Operadores de instalaciones fijas y máquinas : Operadores de máquinas para fabricar productos de caucho, de papel y de material plástico : Operadores de máquinas para fabricar productos de material plástico ofertadas.