Trabajar de Operadores de máquinas para fabricar productos de material plástico en Kozep-Dunantul (Hungría)

Műanyagtermék-gyártó Gép Kezelője (termelési Operátor)

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Operadores de instalaciones fijas y máquinas : Operadores de máquinas para fabricar productos de caucho, de papel y de material plástico : Operadores de máquinas para fabricar productos de material plástico.
Gépkezelők, összeszerelők és járművezetők : Helyhez kötött berendezések és gépek kezelői : Gumi-, műanyag és papírterméket gyártó gépek kezelői : Műanyag terméket gyártó gépek kezelői.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) COLOPLAST Hungary Gyártó Korlátolt Felelősségű Tár Műanyagtermék-gyártó gép kezelője munkatársat keres tatabányai munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: három vagy négy műszak, a hét öt munkanapján, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.10.31 - , állásegyeztetés helye és módja: ., Telefonon vagy emailben. Juttatások:Céges busz: a megye és a szomszédos megye számos településéről. Cafetéria. Étkezési támogatás. +Bónusz., Speciális munkakörülmények:rendkívül tiszta környezet, rendezett munkakörülmények, 5 + 2-es 3 műszakos munkarend, Speciális követelmények:Követelmény: A szakmunkás végzettség előny. Önálló és felelőségteljes, minőségtudatos munkavégzés. Előny: gyártósori tapasztalat, a munka jellege miatt elsősorban női munkaerő jelentkezését várják

País del trabajo: Hungría.

Región: Közép-Dunántúl.

Ver 676 ofertas de trabajo en "Kozep-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 30/10/2017.

Nº de vacantes: 5.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: COLOPLAST Hungary Gyártó Korlátolt Felelősségű Tár.

Dirección: 2800 Tatabánya, Búzavirág út 15.

Contacto: Páli Nóra

Teléfono: (30) 901-1001.

Ver las 148 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Operadores de instalaciones fijas y máquinas : Operadores de máquinas para fabricar productos de caucho, de papel y de material plástico : Operadores de máquinas para fabricar productos de material plástico ofertadas.