Europeos.es : Inicio > Trabajo en Polonia > Profesionales de la enseñanza > Młodszy Wychowawca

Młodszy wychowawca. Polonia

Ofertas de Profesionales de la enseñanza en Polonia

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la enseñanza : Otros profesionales de la enseñanza : Profesionales de la enseñanza no clasificados bajo otros epígrafes.

Specjaliści : Specjaliści szkolnictwa : Inni specjaliści szkolnictwa : Specjaliści szkolnictwa gdzie indziej niesklasyfikowani

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: Realizowanie planu pomocy dziecku oraz prowadzenie karty pobytu dziecka, organizacja pracy w grupie, utrzymywanie kontaktów z rodziną dziecka, prowadzenie zajęć w grupie, współpraca z pedagogiem.

Godziny pracy: 06.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-06.00.Wymagania:- wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), typ: pedagogiczne - konieczne- pozostałe: Wykształcenie wyższe (licencjat lub magisterskie), w kierunku: pedagogika, pedagogika opiekuńczo-wychowawcza, umiejętność pracy z dziećmi.Sposób aplikowania:- bezpośrednio do pracodawcy- wymagane dokumenty: CV- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 2530 (PLN).

Empleador: Dom Dziecka im. Janusza Korczaka.

Instrucciones para solicitar:

Mirosław Korcz, tel.: 23 662 30 24, 23 662 25 83

Identificador de la vacante:1462StPr/19/0020.

Ver las 133 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la enseñanza : Otros profesionales de la enseñanza : Profesionales de la enseñanza no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.