Europeos.es : Inicio > Trabajo en Polonia > Ensambladores > Młodszy Monter Stelaży Meblowych -janikowo/oferta Pracy Zgłoszona Przez Agencję Zatrudnienia- Dnia 05.12.2018r. O Godz: 10:00 Odbędzie Sie Giełda Pracy, P.314 Iiip. Pup (nr 3554)

młodszy monter stelaży meblowych -Janikowo/oferta pracy zgłoszona przez agencję zatrudnienia- dnia 05.12.2018r. o godz: 10:00 odbędzie sie Giełda Pracy, p.314 IIIp. PUP (nr 3554)

Búsqueda de Ensambladores en Polonia

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Ensambladores : Ensambladores : Ensambladores no clasificados bajo otros epígrafes.

Operatorzy i monterzy maszyn i urządzeń : Monterzy : Monterzy : Monterzy gdzie indziej niesklasyfikowani

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: zbijanie szkieletów meblowych z gotowych elementów drewnianych oraz montaż mechanizmów meblowychWymagania:- wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe - pożądane- umiejętności: umiejętność pracy w zespole (zdolności interpersonalne) - pożądaneSposób aplikowania:- bezpośrednio do pracodawcy- wymagane dokumenty: Giełda Pracy odbędzie się  05.12.2018r. o godz: 10:00 p. 314 IIIp. PUP ul. Mątewska 17 Inowrocław.

Prosimy o zabranie CV.

- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Número de puestos: 10.

Tipo de puesto: Temporal para contratar.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 2100 (PLN).

Empleador: "ADECCO POLAND" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.

Identificador de la vacante:1633StPr/18/3554.

Ver las 179 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Ensambladores : Ensambladores : Ensambladores no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.