Europeos.es : Inicio > Trabajo en Polonia > Guardianes de prisión > Młodszy Instruktor Działu Informatyki I łączności

Empleo de Guardianes de prisión en Polonia

Młodszy Instruktor Działu Informatyki I łączności

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Personal de los servicios de protección : Personal de los servicios de protección : Guardianes de prisión.

Pracownicy usług i sprzedawcy : Pracownicy usług ochrony : Pracownicy usług ochrony : Strażnicy więzienni

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: Rozkład czasu służby w systemie jednozmianowym.

Termin składania wniosków do 23.04.2021

Informacje na stronie internetowej  sw.gov.pl w zakładce Rekrutacja-oferty pracy) Wymagania:- wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) - konieczne- pozostałe:  Wymagane wykształcenie wyższe, preferowany kierunek: informatyczny, elektroniczny lub pochodny.

Znajomość i zasady działań urządzeń oraz sieci: zabezpieczeń elektronicznych(ststemy alarmowe SSWIN), systemy telewizji dozorowej CCTV, systemy kontroli dostępu SKD), oprogramowania sieciowego, sprzętu i protokołów sieciowych. Systemów informatycznych (budowa komputera, sieci komputerowe, systemy operacyjne Windows), znajomość sieci LAN, WAN). Znajomość sieci operacyjnych i platform

Obywalelstwo polskie, uregulowany stosunek do służby wojskowej, korzystanie z pełni praw publicznych, która daje rękojmię prawidłowego wykonywania zadań, Kandydat nie może być skazany prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo umyślne, przestępstwo skarbowe albo wobec której nie został wydany prawomocny wyrok warunkowo umarzający postępowanie karne o takie przestępstwo, a także , a także nie toczy się przeciwko niej postępowanie karne o takie przestępstwo; dający rękojmę zachowania tajemnicy stosownie do wymogów określonych w przepisach o ochronie informacji niejawnych. Sposób aplikowania:- bezpośrednio do pracodawcy- wymagane dokumenty: Termin składania wniosków 09.04.2021

Informacje na stronie internetowej  sw.gov.pl w zakładce Rekrutacja-oferty pracy)- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Empleador: OKRĘGOWY INSPEKTORAT SŁUŻBY WIĘZIENNEJ W OLSZTYNIE/ARESZT ŚLEDCZY W OLSZTYNIE.

Instrucciones para solicitar:

Jolanta Stefanowicz, tel.: 89 5248750, email: sw.gow.pl" rel="nofollow">nabor_oisw_olsztynsw.gow.pl

Identificador de la vacante:1813StPr/21/0441.

Ver las 26 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Personal de los servicios de protección : Personal de los servicios de protección : Guardianes de prisión ofertadas.