Europeos.es : Inicio > Empleo en Letonia > Profesionales de enfermería > Māsa (medicīnas Māsa)

Búsqueda en Letonia de Profesionales de enfermería

Māsa (medicīnas Māsa)

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio de la salud : Profesionales de nivel medio de enfermería y partería : Profesionales de nivel medio de enfermería.

Speciālisti : Veselības aprūpes speciālisti : Medicīnas māsas un vecmāšu palīgi : Medicīnas māsas

Descripción de la oferta de trabajo:

Jelgavas novada pašvaldības

Lielplatones pamatskolas-atbalsta centra vadība aicina darbā uz nenoteiktu laiku  medicīnas māsu

Prasības pretendentam:

- vidējā profesionālā izglītība – medicīnas māsa, reģistrācija Ārstniecības personu reģistrā,

- valsts valodas zināšanas atbilstoši C līmeņa 2. pakāpei,

- praktiskā darba pieredze veselības aprūpes jomā,prasme sagatavot rakstiskus ziņojumus, pārskatus,

- zināšanas par sanitārajām un higiēnas prasībām,

- augsta saskarsmes kultūra un prasme kontaktēties ar izglītojamiem,

- zināšanas par dezinfekcijas, deratizācijas, mazgāšanas un higiēnas līdzekļiem/precēm,

- derīga personas medicīniskā grāmatiņa,vai ģimenes ārsta izziņa,

- nedrīkst būt sodīta persona, kam spēkā esošie normatīvie akti liedz strādāt ar bērniem.

Atalgojums par likmi 775 EUR + 10% piemaksa.

Pieteikties sūtot CV uz e-pastu: andris.urbansjelgavasnovads.lv

tel. 28710735; 63061940; 63061925;

País del trabajo: Letonia.

Número de puestos: 1.

Empleador: JELGAVAS NOVADA PAŠVALDĪBA.

Forma de contacto:

  • Dirección: Lielplatones skola, Lielplatones pag., Jelgavas nov.
  • Teléfono: +371 28710735
  • Fax: +371
  • Correo electrónico: andris.urbansjelgavasnovads.lv

Identificador de la vacante:210105-12.

Ver las 718 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio de la salud : Profesionales de nivel medio de enfermería y partería : Profesionales de nivel medio de enfermería ofertadas.