Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Estonia > Profesionales en operaciones financieras y administrativas > Müügikonsultant

Ofertas de empleo en Estonia de Profesionales en operaciones financieras y administrativas

Müügikonsultant

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas.

Tehnikud ja keskastme spetsialistid : Äri- ja haldusalal töötavad spetsialistid

Descripción de la oferta de trabajo:

Tööülesanded: 1. Igapäevane klientidega kohtumine, 4 kohtumist päevas;

2. Premium klassi kodutehnika tutvustamine;

3. Müügilepingute sõlmimine ja müügiga seotud aruandlus;

4. Suhtlemine kliendihaldurite ja tiimijuhtidega

Omalt poolt pakume: 1. Väga põhalikku ning kogemustel põhinevat müügikoolitust

2. Jätkukoolitusi oma oskuste arendamiseks

3. Organiseeritud kliendikohtumisi (meil on selleks üli-toredad kliendihaldurid ehk kohtumisi sa ise kokkuleppima ei pea)

4. Vingeid tooteid, mida vajaks ja kasutaks 99% klientidest

5. Väga head motivatsioonipaketti ( Põhitasu + tulemustasu + boonused)

6. Firma poolne kütusekaardi kasutamise võimalus, et müüa veelgi rohkem!

7. Karjääri võimalus parimatele

Muud nõuded: Nõudmised kandidaadile:

1. Sa oled julge ja iseseisev

2. Sa oled initsiatiivikas klientidega suhtlemisel

3. Sa õpid ja kohaned kiiresti

4. Sa tahad end arendada müügitöös

5. Sa oled positiivne ja näed vaeva endaga

6. Sa oled esinduslik ja hea suhtleja

7. Sul on vähemalt keskharidus

8. Sul on B-kategooria juhiload, müügipartneri töö eeldab isikliku sõiduauto kasutamise võimalust

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 3.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Con permiso de conducir: b.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: Locoport OÜ (http://www.locoport.ee).

Instrucciones para solicitar:

Kandideerimiseks saada meile oma CV. Sobivate kandidaatidega võetakse ühendust telefoni või e-kirja teel.

Kandideerimiseks vajalikud dokumendid:

  • CV

Forma de contacto:

  • Teléfono: 53325417
  • Correo electrónico: info.locoportgmail.com

Identificador de la vacante:1422431.

Ver las 166 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas ofertadas.