Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Estonia > Directores administradores y comerciales > Müügijuht

Müügijuht. Estonia

Trabajos de Directores administradores y comerciales en Estonia

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes : Directores administradores y comerciales.

Juhid : Haldus- ja ärijuhid

Descripción de la oferta de trabajo:

Tööülesanded: Täiskasvanute koolituste aktiivne korraldamine ja müük uutele ja olemasolevatele klientidele.

Turuvajaduste analüüs, planeerimine.

Tööprotsesside juhtimine.

Suhtlemine koostööpartneritega, sh. välismaalastega.

Omalt poolt pakume: - Kaasaegseid töövahendeid ja -tingimusi.

- Meeldivat väikse töökollektiivi.

Muud nõuded: Ootused kandidaadile: kreatiivsus, analüüsivõime, vastutustunne, iseseisvus, hea ja sõbralik suhtlemisoskus, internetis surfamise hea oskus.

Kuna koolituste põhiauditooriumiks on hästi kogenud ehitajad ja projekteerijad, siis koolituse korraldajalt ootame analüütilist mõtlemist ja tehnilist taipu.

Oma töös oled edukas, kui Sul on:

Soov tegeleda aktiivse müügitööga.

Sihikindlus, positiivsus ja tulemustele orienteeritus.

Arenemis- ja õppimissoov.

Algatusvõime, iseseisvus ja koostööle orienteeritus

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: Äri-Info OÜ (http://www.ariinfo.ee).

Idiomas: estonio (Avanzado); ruso (Avanzado).

Instrucciones para solicitar:

Kandideerimiseks vajalikud dokumendid:

  • CV

Forma de contacto:

  • Teléfono: 5080196
  • Correo electrónico: anna.oleksariinfo.ee

Identificador de la vacante:1393439.

Ver las 46 ofertas de trabajo de Directores y gerentes : Directores administradores y comerciales ofertadas.