müügiesindaja. Louna-Eesti. Estonia

Ofertas de trabajo en Louna-Eesti (Estonia) de Técnicos y profesionales

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio.
Tehnikud ja keskastme spetsialistid.

Descripción de la oferta de trabajo:
ettevõtte jaoks on oluline luua klientidega soe ja hooliv suhe ning leida vastavalt nende vajadustele kõige parem lahendus. Ootame Sind kandideerima, kui otsid liikuva iseloomuga tööd ja naudid suhtlemist ning müügitööd. Sind iseloomustavad julgus, kohusetundlikkus, töötahe, iseseisvus oma tegevuste planeerimisel ning soov pingutada suurepärase tulemuse nimel. Sa oskad kuulata ja õpid kiiresti. Oluline ei ole eelnev töökogemus valdkonnas, vaid soov ja tahtmine seoses müügivõrgu laiendamisega otsime enda meeskonda aktiivseid müügiinimesi. Müügiesindaja peamiseks ülesandeks on klientide vajaduste väljaselgitamine, aktiivne müük nii olemasolevatele kui ka uutele klientidele tasuta müügi- ja tootekoolitusi; paindlik töögraafik, võimalikud nii päevased kui õhtused tööajad; ühisüritusi; ühtehoidvat ja positiivset meeskonda; sõiduvahendit töösõitudeks; korralikku ja tulemustest sõltuvat töötasu; huvitavat ja vaheldusrikast tööd. Ettevõte väärtustab avatud töösuhteid ja märkab häid töötulemusiOotame Sind kandideerima, kui otsid liikuva iseloomuga tööd ja naudid suhtlemist ning müügitööd. Kasuks tuleb eelnev müügitöö kogemus ja auto kasutamise võimalus. Enda CV saada kristi.neimannReemplazar por una arrobaskylive.ee

Servicio de empleo de origen: Estonian Unemployment Insurance Fund, Servicios Públicos de Empleo, Estonia.

País del trabajo: Estonia.

Región: Lõuna-Eesti.

Ver 833 ofertas de trabajo en "Louna-Eesti" (Estonia).

Fecha de inicio: 03/11/2017.

Nº de vacantes: 5.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Escolaridad obligatoria / preparación profesional.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Cómo solicitar el puesto:
Kristi Neimann, kristi.neimannReemplazar por una arrobaskylive.ee, 56633271

Empresa: SkyLive Telecom AS.

Dirección: Tartu maakond.

Contacto: Kristi Neimann

Email: kristi.neimannReemplazar por una arrobaskylive.ee

Teléfono: 56633271.

Ver las 424 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio ofertadas.