müügiesindaja. Pohja-Eesti. Estonia

Contratación de Técnicos y profesionales en Estonia (Pohja-Eesti)

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio.
Tehnikud ja keskastme spetsialistid.

Descripción de la oferta de trabajo:
otsime oma sõbraliku ja tegusa meeskonnaga liituma MÜÜGIESINDAJAT Piirkonnaga Tallinn, lääne- ja ida Virumaa Kes tegeleks: • Igapäevaselt olemasolevate klientide teenindamisega: tellimused, väljapanekud, sortimendi tutvustus ja laiendamine • Aktiivse müügiga uute klientide leidmisel ja lepingute sõlmimisel • Teeks pakkumisi ja tooteesitlusi ning hinnakujundust oma piirkonnas • Analüüsiks konkurentsi ja klientide vajadusi ning uusi trende sortimendi parendamiseks • Täidaks plaane vastavalt ühiselt seatud eesmärkidele Sobival kandidaadil peaks olema: • Aktiivse müügitöö oskus • Suurepärane suhtlemis- ja argumenteerimisvõime • Iseseisva töö oskus Kasuks tuleb: • Tubakatoodete turu tundmine • Eelnev aktiivse B2B müügikogemus • Sihikindlus ja suutlikkus alustatu lõpuni viia • Kõrgharidus • Proaktiivne lähenemine müügitöös • Tööd kõrge krediidireitinguga ettevõttes • Motiveerivat tulemusele orienteeritud palka • Kaasaegseid töövahendeid (sh. ametiautot) • Pikaajalist töösuhet sõbralikus ja empaatilises ettevõttes • Täiendkoolitusi

Servicio de empleo de origen: Estonian Unemployment Insurance Fund, Servicios Públicos de Empleo, Estonia.

País del trabajo: Estonia.

Región: Põhja-Eesti.

Ver 1213 ofertas de trabajo en "Pohja-Eesti" (Estonia).

Fecha de inicio: 02/11/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 1 año.

Nivel educativo requerido: Escolaridad obligatoria / preparación profesional.

Lenguas exigidas: estonio: (notable) ,ruso: (bueno) .

Carnet de conducir: Turismo de 8 plazas; camión de hasta 3,5 toneladas.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Cómo solicitar el puesto:
Aimar Kasak, aimar.kasakReemplazar por una arrobacigarhouse.ee, 53048008

Empresa: OÜ SIGARI MAJA.

Dirección: Kesklinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond.

Contacto: Aimar Kasak

Email: aimar.kasakReemplazar por una arrobacigarhouse.ee

Teléfono: 53048008.

Ver las 438 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio ofertadas.