Europeos.es : Inicio > Trabajo en Estonia > Profesionales en operaciones financieras y administrativas > Müügiassistent, Müügisekretär

Müügiassistent, müügisekretär. Estonia

Vacantes de Profesionales en operaciones financieras y administrativas en Estonia

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas.

Tehnikud ja keskastme spetsialistid : Äri- ja haldusalal töötavad spetsialistid

Descripción de la oferta de trabajo:

müügiassistent kaugtööle

Tööülesanded: olemasolevate klientide teenindamine

klientidega suhtlemine meili või telefoni teel

nende vajaduste aktiivne väljaselgitamine ja nõustamine

teenuste tellimuste töötlemine

kliendile vajaliku lahenduse, pakkumise koostamine

Omalt poolt pakume: väljaõpet

kaugtöö võimalust

looma- ja lastesõbralikku kontorit

paindlikku tööaega

kaasaegset mõttemaailma

iseseisvust

Muud nõuded: hea suhtlemis- ja väljendusoskus

väga hea eesti ja vene keele oskus nii kõnes kui ka kirjas

Exceli kasutamise oskus tuleb kasuks

kasuks tuleb arve- või laoprogrammide kasutamise oskus (muul juhul õpetame)

Kodus töötamise võimalus: Jah

Koormus, vahetused: 4 tundi

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 1 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: Smart Walls OÜ (http://www.allocacoc.ee).

Instrucciones para solicitar:

Sinu eesmärgid:
- suurendada kasumit
- suurendada käivet

Kandideerimiseks vajalikud dokumendid:

  • CV

Forma de contacto:

  • Correo electrónico: cvsmartwalls.eu

Identificador de la vacante:1430226.

Ver las 208 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas ofertadas.