Europeos.es : Inicio > Trabajo en Estonia > Especialistas en organización de la administración pública y de empresas > Müügi- Ja Turundusassistent

Müügi- ja turundusassistent. Estonia

Trabajo de Especialistas en organización de la administración pública y de empresas en Estonia

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas.

Tippspetsialistid : Äri- ja haldusspetsialistid

Descripción de la oferta de trabajo:

Tööülesanded: * äriklinetidega suhtlemine kontoris ja näidisteruumis

* kliendikohtumised väljaspool kontorit

* pakkumiste koostamine

* projektijuhi abistamine jooksvates küsimustes

* uuele kodulehele sisu lisamine ja selle haldamine (WP keskkonnas)

* online tellimuste haldamine

* digiturundus (oskuste olemasolu korral)

Omalt poolt pakume: Sõbralikku, väikest kollektiivi. Paindlikku tööaega ja kasvamist, arenemist koos ettevõttega. Võimalus rakendada oma oskust ja huvi digiturunduse valdkonnas. Kasutada olemasolevaid teadmisi ja õppida juurde ning rakendada prakatikas teadmisi müügis, HORECA sektori toodetest ja digiturundusest.

Muud nõuded: Julge suhtleja, kohusetundlik ja viib algatatud ülesanded lõpuni

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Experiencia: 2 años.

Con permiso de conducir: b.

Tipo de contrato: Jornada completa, Tiempo parcial.

Empleador: Smiletex OÜ (http://smiletex.ee).

Instrucciones para solicitar:

Kandideerimiseks vajalikud dokumendid:

  • CV

Forma de contacto:

  • Teléfono: 5119040
  • Correo electrónico: margitsmiletex.ee

Identificador de la vacante:1399476.

Ver las 58 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas ofertadas.