Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Estonia > Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas > Mööblitisler

Contrato en Estonia de Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas

Mööblitisler

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas.

Oskus- ja käsitöölised : Ehitustöölised, v.a elektrikud

Descripción de la oferta de trabajo:

Tööülesanded: Eritellimusmööbli valmistamine ja paigaldamine.

Omalt poolt pakume: Erialast, vaheldusrikast ja huvitavat tööd; väikest ja kokkuhoidvat kollektiiv; tulemustest tulenevalt töötasu (palk kokkuleppel); ettevõttesiseseid soodustusi; töö asukoht Tartu linn.

Muud nõuded: Hindame positiivset suhtumist, kohusetundlikkust ja täpsust; head pingetaluvust; tehnilist taiplikkust, jooniste lugemisoskust, analüüsivõimet ja oskust teha tööd iseseisvalt. Kasuks tuleb viimistluskogemus (ei ole nõutav)

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 2 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: Urban Wood OÜ.

Instrucciones para solicitar:

Kandideerimiseks vajalikud dokumendid:

  • CV

Forma de contacto:

  • Teléfono: 5689 0911
  • Correo electrónico: infourbanwood.ee

Identificador de la vacante:1440882.

Ver las 198 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas ofertadas.