Ofertas de empleo de Tenedores de libros en Del-Dunantul (Hungría)

Mérlegképes Könyvelő (4 és 8 órás Foglalkoztatásban)

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Profesionales de nivel medio en finanzas y matemáticas : Tenedores de libros.
Technikusok és hasonló foglalkozások : Üzleti és igazgatási foglalkozások : Pénzügyi és matematikai foglalkozások : Számviteli foglalkozásúak.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) TNCT Tanácsadó és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság Mérlegképes könyvelő munkatársat keres pécsi munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.11.02 - , állásegyeztetés helye és módja: telefonon a 06-30-342-7491 számon. A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Mérlegképes könyvelő (a szak megjelölésével), ;Speciális munkakörülmények:A napi munkaidő pontosításra kerül a megbeszéléskor., Speciális követelmények:Egyszeres és kettős könyvitelben való jártasság.

País del trabajo: Hungría.

Región: Dél-Dunántúl.

Ver 394 ofertas de trabajo en "Del-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 30/10/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 2 años.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: TNCT Tanácsadó és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság.

Dirección: 7621 Pécs, Tímár utca 23..

Contacto: Czukor Zsolt

Email: postmasterReemplazar por una arrobafc-kontir.t-online.hu

Teléfono: (.) ..

Ver las 760 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Profesionales de nivel medio en finanzas y matemáticas : Tenedores de libros ofertadas.