Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Finlandia > barrendero/barrendera > Kiinteistöhuollon Työntekijä, Helsinki, Välkky Hr Oy, Helsinki

Kiinteistöhuollon työntekijä, Helsinki, Välkky HR Oy, Helsinki

Vacantes en Helsinki-Uusimaa (Finlandia) de barrendero/barrendera

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales › Recolectores de desechos y otras ocupaciones elementales › Recolectores de desechos › Barrenderos y afines › barrendero/barrendera.

Traducción de la profesión: Muut työntekijät › Katujen puhtaanapidon ja jätehuollon työntekijät › Jätehuoltotyöntekijät › Kadunlakaisijat ym.

Descripción de la oferta de trabajo:

Asiakkaamme tarjoaa monipuolisia kiinteistöhuollon palveluita Pääkaupunkiseudulla.

Nyt haemme asiakasyrityksemme tiimiin

KIINTEISTÖHUOLLON TYÖNTEKIJÄÄ

keikkaluonteiseen työhön Helsinkiin.

Tehtävä sisältää kiinteistönhuoltotöitä, niin asuinkiinteistöjen sisätiloissa kuin ulkonakin. Näin talviaikaan työtehtävät sisältävän mm. lumen auraamista.  Reipas asenne ja itsenäinen työskentelyote ovat tärkeitä tässä tehtävässä. Myös asiakaspalveluhenkisyys on työtehtävissä tarpeellista, sillä työtä tehdään myös asukkaiden kodeissa. Tehtävät saattavat vaihdella paljonkin työpäivien aikana, joten toivomme sinulta nopeaa reagointikykyä erilaisiin tilanteisiin.

Toivomme sinulta tehtävään soveltuvaa koulutusta (esim. kiinteistönhoitajan perustutkinto) ja arvostamme erityisesti työkokemusta vastaavista tehtävistä. Työhön saa kuitenkin hyvän perehdytyksen, joten tärkeintä työssä on motivoitunut asenne oppia uutta.

Työ edellyttää B-ajokorttia.

Mikäli kiinnostuit tehtävästä, laita hakemusta tulemaan!

Lisätiedot:

Ilkka Lehto, ilkkavalkkyhr.fi , 040 0853095

País del trabajo: Finlandia.

Región: Helsinki-Uusimaa.

Ver 1020 ofertas de trabajo en "Helsinki-Uusimaa" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Välkky HR Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 01 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:8b2db85d-e52f-4a37-b70c-8fa8897b7233.

Ver las 17 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales › Recolectores de desechos y otras ocupaciones elementales › Recolectores de desechos › Barrenderos y afines › barrendero/barrendera ofertadas.