Ir a la versión más ligera, para móviles

Europeos.es : Inicio > Trabajo en Lituania > Profesionales de la enseñanza > Logopedas (-ė)

en Español in English auf Deutsch en Français ...

Ofertas de Profesionales de la enseñanza en Lituania

Logopedas (-ė)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la enseñanza.

Specialistai : Mokymo specialistai

Descripción de la oferta de trabajo:

vertina mokinių (vaikų) kalbos raidą, nustato kalbos ir kitus komunikacijos sutrikimus, konsultuoja jų šalinimo, prevencijos bei šių sutrikimų turinčių mokinių (vaikų) ugdymo klausimais.

Reikalavimai pretendentui:

1. turėti aukštąjį universitetinį išsilavinimą ir logopedo profesinę kvalifikaciją;

2. žinoti ir gebėti taikyti Lietuvos Respublikos Konstituciją, Lietuvos Respublikos įstatymus, Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimus, kitus teisės aktus, reglamentuojančius specialųjį ugdymą, Lietuvos specialiojo ugdymo sistemos išmanymas.

3. išmanyti kalbos vertinimo metodikas, gebėti ją taikant atlikti mokinių (vaikų) kalbos vertinimą bei nustatyti kalbos ir kitus komunikacijos sutrikimus.

4. mokėti naudotis informacinėmis technologijomis;

5. gerai mokėti lietuvių kalbą, B1 lygiu mokėti anglų, vokiečių ar prancūzų kalbą;

6.  sugebėti savarankiškai planuoti, organizuoti savo veiklą, priimti sprendimus pagal kompetenciją, gebėti dirbti komandoje.

Dokumentų originalai pateikiami atrankos dieną ir sutikrinus grąžinami pretendentui.

Dokumentai priimami nuo 2020 m. rugpjūčio 3 d. iki 2020 m. rugpjūčio 17 d. 17 val.

Galimi dokumentų pateikimo variantai:

- Pateikti asmeniškai adresu Muziejaus g.20, Anykščiai. - Siųsti elektroniniu paštu: anyksciusptgmail.com

País del trabajo: Lituania.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Empleador: Anykščių švietimo pagalbos tarnyba.

Instrucciones para solicitar:

Phone

Forma de contacto:

  • Teléfono: +370 38 158142
  • Correo electrónico: anyksciusptgmail.com

Identificador de la vacante:83095DB5-AEB9-4622-B525-EDC34F157F2E.

Ver las 208 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la enseñanza ofertadas.