Europeos.es : Inicio > Trabajo en Finlandia > lijador de madera/lijadora de madera > Puukalusteiden Kokoonpano, Pestivoima Oy, Turku

Puukalusteiden kokoonpano, Pestivoima Oy, Turku. Varsinais-Suomi

Vacante de lijador de madera/lijadora de madera en Varsinais-Suomi (Finlandia)

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Operarios y oficiales de procesamiento de alimentos, de la confección, ebanistas, otros artesanos y afines › Oficiales y operarios del tratamiento de la madera, ebanistas y afines › Reguladores y operadores de máquinas de labrar madera › lijador de madera/lijadora de madera.

Traducción de la profesión: Rakennus-, korjaus- ja valmistustyöntekijät › Elintarvike-, puutyö-, vaatetus- ja jalkinealan valmistustyöntekijät ym › Puutavaran käsittelijät, puusepät ym › Konepuusepät.

Descripción de la oferta de trabajo:

Haemme asiakasyrityksellemme Turkuun henkilöä puukalusteiden ja kaapistojen kokoonpanoon.

Työkuvaus

Tilauskalusteita valmistava yritys, jossa tehtäväsi on ensisijaisesti tuotannosta valmistuvien kalusteosien kokoonpanotyö. Työn voin aloittaa heti tai sovitun mukaisesti. Työn kesto 12.7 asti eli yrityksen kesätaukoon asti. Mahdollisesti työ voi jatkua myös kesätauon jälkeen, mutta syksyn tilauskannan määrä ei ole vielä selvillä.

Työn edellytykset

Aiempi kokemus kalusteiden kokoonpanotyötä on toki eduksi, mutta ei ole aivan välttämätön, mikäli olet tottunut käsillä tekemiseen ja kokoonpanossa vaadittavat perustyökalut ovat sinulle tuttuja.

Tarjoamme

Tarjoamme työpaikan, jossa voit hankkia lisää puualan työkokemusta ja parantaa työnsaantimahdollisuuksiasi jatkoa ajatellen.

Yhteydenotto

Laita vapaamuotoinen hakemus ja CV s-postilla osoitteeseen markku.arvonenpestivoima.fi

Tiedustelut Markku Arvonen p.  0400 979 370 tai Eija Arvonen p. 041 468 3240

Pestivoima Oy on turkulainen henkilöstövuokraus- ja rekrytointiyritys, joka palvelee Turun talousalueen yrityksiä ja työnhakijoita. Pestivoima Oy vuokraa ja rekrytoi työvoimaa palvelusektorille, teollisuuteen, kuljetus- ja rakennusalalle sekä toimistotyöhön.

País del trabajo: Finlandia.

Región: Varsinais-Suomi.

Ver 385 ofertas de trabajo en "Varsinais-Suomi" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Pestivoima Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 16 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:5f0bae1b-987f-44e4-9fd5-f79212e0635a.

Ver las 3 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Operarios y oficiales de procesamiento de alimentos, de la confección, ebanistas, otros artesanos y afines › Oficiales y operarios del tratamiento de la madera, ebanistas y afines › Reguladores y operadores de máquinas de labrar madera › lijador de madera/lijadora de madera ofertadas.