Europeos.es : Inicio > Empleo en República Checa > Operadores de instalaciones de procesamiento de metales > Lisař/ka, Obsluha Zařízení Na Tažení A Protlačování Kovů

Lisař/ka, Obsluha zařízení na tažení a protlačování kovů

Empleo en República Checa (Olomoucký kraj) de Operadores de instalaciones de procesamiento de metales

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Operadores de instalaciones fijas y máquinas : Operadores de instalaciones de procesamiento y recubridoras de metales : Operadores de instalaciones de procesamiento de metales.

Obsluha strojů a zařízení, montéři : Obsluha stacionárních strojů a zařízení : Obsluha zařízení na zpracování a povrchovou úpravu kovů : Obsluha zařízení na zpracování kovů

Descripción de la oferta de trabajo:

Co požadujeme?

- vzdělání SOU/SŠ

- praxe vítána

- znalost čtení výkresové dokumentace

- manuální zručnost, odpovědnost

- dobrý zdravotní stav

Co nabízíme?

- nástupní mzda: 22 000,- Kč (po zaškolení nárůst základní mzdy)

- příplatky za přesčasy, odpolední práci

- pracovní doba: 6-14 hod/14-22 hod dvousměnný provoz

- benefity: 3 dny dovolené navíc, příspěvek na stravování, očkování proti chřipce placené zaměstnavatelem (pro zájemce), zvýhodněné mobilní tarify, odměny při životním/pracovním jubileu, firemní akce(sportovní den, vánoční večírek), pracovní volno nad rámec zákona (svatba, narození, úmrtí), odborné a jazykové kurzy pro zvyšování kvalifikace zaměstnanců, příspěvek na dětskou rekreaci pro děti zaměstnanců, výživové poradenství, finanční poradenství, příspěvek na podporu zdraví

Región: Olomoucký kraj.

Ver 132 ofertas de trabajo en "Olomoucký kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 22000 (CZK mensual).

Otros beneficios: Comidas incluidas.

Empleador: Urdiamant, s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Jana Drozdová, personalistka. Tel.: +420 583 366 522. E-mail: urdiamant.com" rel="nofollow">jdrozdovaurdiamant.com.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 583 366 522
  • Correo electrónico: jdrozdovaurdiamant.com

Identificador de la vacante:16897190772.

Ver las 65 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Operadores de instalaciones fijas y máquinas : Operadores de instalaciones de procesamiento y recubridoras de metales : Operadores de instalaciones de procesamiento de metales ofertadas.