Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en República Checa > Operadores de máquinas para fabricar productos de caucho, de papel y de material plástico > Lisař/ka - Obsluha Stroje, Obsluha Strojů Na Výrobu A Zpracování Výrobků Z Pryže, Plastu A Papíru

Vacante en República Checa de Operadores de máquinas para fabricar productos de caucho, de papel y de material plástico

Lisař/ka - Obsluha Stroje, Obsluha Strojů Na Výrobu A Zpracování Výrobků Z Pryže, Plastu A Papíru

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Operadores de instalaciones fijas y máquinas : Operadores de máquinas para fabricar productos de caucho, de papel y de material plástico.

Obsluha strojů a zařízení, montéři : Obsluha stacionárních strojů a zařízení : Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z pryže, plastu a papíru

Descripción de la oferta de trabajo:

Popis práce:

"    obsluha lisů - nastavení parametrů stroje, vkládání a vyjímání dílu, kontrola výrobku

"    lisy na plastové nebo plechové díly, ohýbačky trubek a další

Požadavky:

"    technické vzdělání nebo relevantní praxe s obsluhou strojů

"    spolehlivost, bezproblémová docházka

"    schopnost práce v týmu

"    odolnost proti stresu

Zaměstnanecké výhody:

"    nástupní příspěvek

"    2x ročně finanční bonus

"    25 dnů dovolené

"    příspěvek na penzijní připojištění nebo na životní pojištění

"    pravidelné roční navyšování platu

"    dotovaná mezinárodní kuchyně

"    svozové autobusové linky    "    zázemí úspěšné zahraniční společnosti

"    klimatizované, čisté a bezpečné pracovní prostředí

"    spoluúčast na tvorbě světoznámých produktů

"    možnost profesního růstu a vzdělávání

"    perspektivní a stabilní zaměstnání

"    jazykové kurzy - AJ, JAP

Número de puestos: 15.

Empleador: Daikin Industries Czech Republic s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Bc. Kristina Jiroušková. Tel.: +420 722 953 337(7:30-15:00). E-mail: daikinczech.cz" rel="nofollow">jirouskova.kdaikinczech.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 722 953 337(7:30-15:00)
  • Correo electrónico: jirouskova.kdaikinczech.cz

Identificador de la vacante:20118900757.

Ver las 9 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Operadores de instalaciones fijas y máquinas : Operadores de máquinas para fabricar productos de caucho, de papel y de material plástico ofertadas.