linnamajanduse peaspetsialist. Kirde-Eesti. Estonia

Ofertas de empleo de Técnicos en ingeniería civil en Estonia (Kirde-Eesti)

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio : Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería : Técnicos en ingeniería civil.
Tehnikud ja keskastme spetsialistid : Loodus- ja inseneriteaduste abispetsialistid : Füüsika- ja inseneriteaduste tehnikud : Ehitustehnikud.

Descripción de la oferta de trabajo:
Sobiva kandidaadi eelduseks on: • tehniline kõrgharidus (soovitavalt teedeehituse erialal); • vastavus avaliku teenistuse seaduses kohaliku omavalitsuse ametnikule kehtestatud nõuetele; • varasem töökogemus kohalikus omavalitsus või riigiasutuses antud ametikoha töövaldkonnas vähemalt kolm aastat; • valdkonna tööks vajalike õigusaktide tundmine; • haldusdokumentide ja ametikirjade koostamise ja vormistamise oskus; • väga heal tasemel arvuti kasutamise oskus (MS Office kontoritarkvara, MS Excel kõrgemal tasemel tundmine, CSV andmebaasiformaadi tundmine, Linear CS koordinatsioonisüsteemi mõistmine, töö tundmine SHP kihtide ja GIS süsteemidega ning programmide Autocad ja/või Bentley kasutamise oskus); • eesti keele oskus kõrgtasemel ning vene keele oskus suhtlustasandil; • B- kategooria juhiloa olemasolu. • teede olukorraandmete kaardistamine ja statistiliste ülevaadete koostamine; • linna tänavavõrgu teede planeerimine ja projekteerimine lähtuvalt linna arengukavast; • teehoiu- ja teedevõrgu arengukavade koostamine ja täitmine teedeehituse ja remonditööde korraldamine ning järelevalve teostamine; • tee ehituslubade väljastamine ja ehitusprojektide läbivaatamine; • teede tehniliste projekteerimistingimuste koostamine ja väljastamine; • pideva järelvalve tegemine linna teede olukorra üle; • detailplaneeringute eskiiside, detailplaneeringute ning projektide läbivaatamine linna tänavavõrgu ja liikluse seisukohalt ning kooskõlastamises osalemine; • teede valdkonnas aset leidnud rikkumisi puudutavate järelvalve- või väärteomenetluste kohta info kogumine, edastamine või menetlemine; • sõbraliku kollektiivi, arengu- ja eneseteostusvõimalusi, mitmekesist ja vastutusrikast tööd ning puhkust 35 kalendripäeva.

Servicio de empleo de origen: Estonian Unemployment Insurance Fund, Servicios Públicos de Empleo, Estonia.

País del trabajo: Estonia.

Región: Kirde-Eesti.

Ver 178 ofertas de trabajo en "Kirde-Eesti" (Estonia).

Fecha de inicio: 06/10/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 1 año.

Nivel educativo requerido: Educación superior (incluida formación académica).

Carnet de conducir: Turismo de 8 plazas; camión de hasta 3,5 toneladas.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Cómo solicitar el puesto:
Maie Kiik, maie.kiikReemplazar por una arrobakjlv.ee, 3378598

Empresa: Kohtla-Järve Linnavalitsus.

Dirección: Keskallee 19, Järve linnaosa, Kohtla-Järve linn, Ida-Viru maakond.

Contacto: Maie Kiik

Email: maie.kiikReemplazar por una arrobakjlv.ee

Teléfono: 3378598.

Ver las 262 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio : Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería : Técnicos en ingeniería civil ofertadas.