Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Finlandia > calderero de cobre y aleaciones ligeras/calderera de cobre y aleaciones ligeras > Nestaaja Vaasaan, Hr Satama Finland Oy, Vaasa

Nestaaja Vaasaan, HR Satama Finland Oy, Vaasa. Pohjanmaa

Oferta de empleo de calderero de cobre y aleaciones ligeras/calderera de cobre y aleaciones ligeras en Pohjanmaa (Finlandia)

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines › Moldeadores, soldadores, chapistas, caldereros, montadores de estructuras metálicas y afines › Chapistas y caldereros › calderero de cobre y aleaciones ligeras/calderera de cobre y aleaciones ligeras.

Traducción de la profesión: Rakennus-, korjaus- ja valmistustyöntekijät › Konepaja- ja valimotyöntekijät sekä asentajat ja korjaajat › Valimotyöntekijät, hitsaajat, levysepät ym › Ohutlevysepät.

Descripción de la oferta de trabajo:

Etsimme monialaisesti metalliteollisuuden alihankkijana toimivalle asiakasyrityksellemme tiiminvahvistusta nimikkeellä

Nestaaja Vaasaan

Tehtävänkuva

Pääset työskentelemään Prima Powerin ja Triumpfin levytyökoneiden ohjelmoinnin parissa. Ohjelmointityössä tulet käyttämään muun muassa TruTopsia, JETCAM:a sekä NC Expressiä. Odotamme sinulta kiirehuippuluontoisesti 2-vuorovalmiutta, joskin pääsääntöisesti kyseessä on päivätyö.

Millaista henkilöä etsimme?

Voit olla etsimämme henkilö, mikäli omaat kokemusta vastaavan kaltaisista tehtävistä, ja suoriudut niistä jo itsenäisesti. Omaat myös metallialalle soveltuvan koulutustaustan. Eduksesi katsomme kokemuksen edellä mainituista konetyypeistä ja ohjelmistoista, mutta arvostamme osaamista myös muiden laitteiden ja järjestelmien parista.

Mitä tarjoamme?

Tarjoamme pitkäaikaisen työn vakavaraisessa ja perinteikkäässä asiakasyrityksessämme. Pääset työskentelemään asiakasyrityksemme innostavan ja kannustavan tiimin tuella mielenkiintoisiin tehtäviin yrityksen nykyaikaisiin tiloihin modernilla konekannalla. Tehtävässä onnistumisen takaa kattava perehdytys.

Kiinnostuitko?

Maksamme työpanoksestasi osaamistasi vastaavan palkan, joten avaathan hakulomakkeellamme työkokemustasi ja palkkatoivettasi. Tehtävä täytetään heti sopivan henkilön löydyttyä, joten viimeistään nyt on sopiva hetki jättää hakemuksesi ja CV:si rekrytointijärjestelmäämme!

Muuta

Aloitus: Heti sopivan henkilön löydyttyä

Kesto: Pitkäaikainen

Sijainti: Vaasa

Työaika: Kokoaikainen

Meille voit rekisteröityä vaikka Facebook tai LinkedIn tunnuksilla - teemme asioista yksinkertaista ja helppoa!  =>  hrsatama.fi (http://hrsatama.fi/)

Jätäthän hakemuksesi järjestelmämme kautta, jotta voimme käsitellä sen tietoturvallisesti. Valitettavasti emme vastaanota sähköpostitse lähetettyjä hakemuksia, vaan toivomme kaikki hakemukset samaan kanavaan.

Terveisin,

Suorahakutiimi, HR Satama

www.hrsatama.fi (http://www.hrsatama.fi/)

Seuraa meitä somessa:

https://www.instagram.com/hrsatama (https://www.instagram.com/hrsatama/)

País del trabajo: Finlandia.

Región: Pohjanmaa.

Ver 82 ofertas de trabajo en "Pohjanmaa" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: HR Satama Finland Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 09 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:393ec6de-953e-493d-9122-fed7e81f3307.

Ver las 8 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines › Moldeadores, soldadores, chapistas, caldereros, montadores de estructuras metálicas y afines › Chapistas y caldereros › calderero de cobre y aleaciones ligeras/calderera de cobre y aleaciones ligeras ofertadas.