Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Finlandia > montador de recipientes contenedores/montadora de recipientes contenedores > Levyseppähitsaaja, Aputeam Oy, Pori

Levyseppähitsaaja, Aputeam Oy, Pori. Satakunta. Finlandia

Vacante de montador de recipientes contenedores/montadora de recipientes contenedores en Satakunta (Finlandia)

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines › Moldeadores, soldadores, chapistas, caldereros, montadores de estructuras metálicas y afines › Chapistas y caldereros › montador de recipientes contenedores/montadora de recipientes contenedores.

Traducción de la profesión: Rakennus-, korjaus- ja valmistustyöntekijät › Konepaja- ja valimotyöntekijät sekä asentajat ja korjaajat › Valimotyöntekijät, hitsaajat, levysepät ym › Ohutlevysepät.

Descripción de la oferta de trabajo:

Töitä monenlaisille osaajille! Aputeam on henkilöstövuokrausyritys, joka joustaa elämäntilanteesi mukaan, etsit sitten työtä lyhyelle jaksolle tai pidemmälle ajalle. Meidän kauttamme tavoitat useita työmahdollisuuksia, kartoitat monipuolista työkokemusta sekä takaamme henkilökohtaisen ja välittävän palvelun. Meillä työsopimukset ovat reiluja ja palkanmaksu hoituu aina ajallaan.

Voit luottaa meidän apuumme!

Levyseppähitsaaja

Etsimme sitoutunutta ja ammattitaitoista levyseppähitsaajaa asiakasyrityksellemme Poriin!

Tehtävä alkaa 6 kuukauden määräaikaisella vuokratyösuhteella, jonka jälkeen on erinomainen mahdollisuus vakinaistua osaksi asiakkaan kirjoille.

Työ alkaa heti sopivan henkilön löydyttyä.

Mitä odotamme sinulta:

-        Vankka kokemus metallialan töistä ja levyseppähitsauksesta.

-        Kyky työskennellä tehokkaasti tiimissä ja itsenäisesti.

-        Joustavuus vuorotyössä.

-        Voimassa oleva työturva- ja tulityökortti.

Tunnistitko itsesi? Täytä pikaisesti hakemuslomake osoitteessa www.aputeam.fi.

Valinta tehdään heti sopivan henkilön löydyttyä.

Lisätietoja tehtävästä antaa: Kim Virtanen: puh. 041 317 1954, kim.virtanenaputeam.fi

Aputeam Henkilöstöpalvelut, vuokratyön luottokumppani!

Aputeam Henkilöstöpalvelut on vuokratyövoiman välittäjä, joka uskoo reiluun, hyvin tehtyyn työhön ja henkilökohtaiseen palveluun.

País del trabajo: Finlandia.

Región: Satakunta.

Ver 125 ofertas de trabajo en "Satakunta" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Aputeam Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 21 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:e10de147-1ea1-442c-9ddb-e3d06c970c2e.

Ver las 11 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines › Moldeadores, soldadores, chapistas, caldereros, montadores de estructuras metálicas y afines › Chapistas y caldereros › montador de recipientes contenedores/montadora de recipientes contenedores ofertadas.