Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en República Checa > Otros profesores de idiomas > Lektor/ka Německého Jazyka, Lektoři A Učitelé Jazyků Na Ostatních školách

LEKTOR/KA NĚMECKÉHO JAZYKA, Lektoři a učitelé jazyků na ostatních školách

Trabajar en Liberecký kraj (República Checa) de Otros profesores de idiomas

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la enseñanza : Otros profesionales de la enseñanza : Otros profesores de idiomas.

Specialisté : Specialisté v oblasti výchovy a vzdělávání : Ostatní specialisté v oblasti výchovy a vzdělávání : Lektoři jazyků

Descripción de la oferta de trabajo:

Pro firemní kurz německého jazyka hledáme osobu se zkušenostmi s výukou. Dále požadujeme certifikát nebo jazykovou zkoušku z němčiny úrovně min. C1. Výuka bude probíhat vždy v pondělí, ve středu, a v pátek v čase 7:00 - 10:00 hodin, pro 3 skupiny od začátečníků po pokročilé.

V případě zájmu zašlete životopis na hrvzdelavanimetis.eu, do předmětu e-mailu uveďte "Němčina - Liberec".

Región: Liberecký kraj.

Ver 48 ofertas de trabajo en "Liberecký kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Salario: mínimo 300 (CZK por hora).

Empleador: Ing. et Bc. Lenka Štichauerová.

Obraťte se na kontaktní osobu. Bc. Dominika Pristandová. Tel.: +420 604 500 052. E-mail: vzdelavanimetis.eu" rel="nofollow">hrvzdelavanimetis.eu. Adresa: Semínova Lhota 57, Újezd pod Troskami, 512 63  Rovensko pod Troskami.

Forma de contacto:

  • Ciudad: Újezd pod Troskami; Código postal: 512 63; Dirección: Semínova Lhota 57, Újezd pod Troskami, 512 63 Rovensko pod Troskami
  • Teléfono: +420 +420 604 500 052
  • Correo electrónico: hrvzdelavanimetis.eu

Identificador de la vacante:18540380763.

Ver las 86 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la enseñanza : Otros profesionales de la enseñanza : Otros profesores de idiomas ofertadas.