Lektor języka angielskiego. Slaskie. Polonia

Oferta de Otros profesores de idiomas en Slaskie (Polonia)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la enseñanza : Otros profesionales de la enseñanza : Otros profesores de idiomas.
Specjaliści : Specjaliści szkolnictwa : Inni specjaliści szkolnictwa : Lektorzy języków obcych.

Descripción de la oferta de trabajo:
Zakres obowiązków: zajęcia prowadzone na terenie szkół podstawowych, grupy kameralne, nauka przez zabawę Wymagania: - wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) - konieczne - uprawnienia: Prawo jazdy kat. B - pożądane - języki obce: angielski - w mowie: biegły, w piśmie: biegły - konieczne - pozostałe: Wymagane wykształcenie wyższe - filologia angielska lub w trakcie studiów. Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód. Miejsce pracy szkoły podstawowe na terenie Rudy Śląskiej. Praca w godzinach 12-18 w zależności od zleceń. Kontakt e-mail, następnie telefiniczny w celu umówienia się na spotkanie Sposób aplikowania: - bezpośrednio do pracodawcy - wymagane dokumenty: CV, dokumenty potwierdzające kwalifikacje - języki aplikowania: polski

Servicio de empleo de origen: PSZ, Servicios Públicos de Empleo, Polonia.

País del trabajo: Polonia.

Región: Śląskie.

Ver 593 ofertas de trabajo en "Slaskie" (Polonia).

Fecha de inicio: 30/09/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Educación superior (incluida formación académica).

Lenguas exigidas: inglés: (sobresaliente) .

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Salario: mínimo 40.0 PLN (Bruto).

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Cómo solicitar el puesto:
Andrzej Sztandera, tel.: 508-186-769, email: cuealfaReemplazar por una arrobago2.pl

Empresa: CENTRUM USŁUG EDUKACYJNYCH "ALFA" ANDRZEJ SZTANDERA.

Dirección: Broniewskiego 3a/3, 44-238 Czerwionka Leszczyny, Polska.

Contacto: Andrzej Sztandera, tel.: 508-186-769, email: cuealfaReemplazar por una arrobago2.pl

Teléfono: 508-186-769.

Ver las 45 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la enseñanza : Otros profesionales de la enseñanza : Otros profesores de idiomas ofertadas.