Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en República Checa > Otros profesores de idiomas > Lektoři A Učitelé Jazyků Na Ostatních školách, Lektoři A Učitelé Jazyků Na Ostatních školách

Lektoři a učitelé jazyků na ostatních školách, Lektoři a učitelé jazyků na ostatních školách

Oferta de trabajo en Hlavní město Praha (República Checa) de Otros profesores de idiomas

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la enseñanza : Otros profesionales de la enseñanza : Otros profesores de idiomas.

Specialisté : Specialisté v oblasti výchovy a vzdělávání : Ostatní specialisté v oblasti výchovy a vzdělávání : Lektoři jazyků

Descripción de la oferta de trabajo:

místo výkonu práce: Praha kontakt: Horáčková Blanka, e-mail: blanka.horackovaduhovkagroup.cz Předpokládané dovednosti: Anglický jazyk na úrovni rodilého mluvčího Zkušenosti s výukou angličtiny dětských skupin dle metodiky Montessori Flexibilita Zodpovědnost Samostatnost

Región: Hlavní město Praha.

Ver 473 ofertas de trabajo en "Hlavní město Praha" (República Checa).

Número de puestos: 4.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 28000 (CZK mensual).

Empleador: Základní škola Duhovka, s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Blanka Horáčková. E-mail: blanka.horackovaduhovkagroup.cz. Adresa: Nad Kajetánkou 134/9, Břevnov, 169 00 Praha 69.

Forma de contacto:

  • Ciudad: Praha; Código postal: 169 00; Dirección: Nad Kajetánkou 134/9, Břevnov, 169 00 Praha 69
  • Correo electrónico: blanka.horackovaduhovkagroup.cz

Ver las 69 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la enseñanza : Otros profesionales de la enseñanza : Otros profesores de idiomas ofertadas.