lehekandja Pärnus. Laane-Eesti. Estonia

Trabajar de Personal de apoyo administrativo en Laane-Eesti (Estonia)

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo.
Ametnikud.

Descripción de la oferta de trabajo:
aktiivne ja liikuv; valmis ärkama väga vara; soov teha osalise ajaga tööd; vähemalt 18-aastaneajakirjandusväljaannete kanne Pärnu erinevates piirkondades: 1. Raeküla- tn: Vambola, Tarva, Põdra, Hirve, Käo, Merimetsa, Kalevi pst vahel, piirkonna tööaeg 2,2 h 2. Eeslinn- tn: Riia mnt, Tammsaare, Aisa, Kanali vahel, piirkonna tööaeg 2,3 h. põhipalka 3,8 eurot tund + reklaamikande tasud; tööaeg varahommikul ajavahemikus kell 4.00 kuni 7.30 kuuel päeval nädalas (E-L); palju liikumist värskes õhus, mis annab hea enesetunde kogu päevaksSul on võimalus lisatööga suurendada oma igakuist sissetulekut; saad teha lisatööd enne päevatöö algust; tööpäev algab varahommikul, seega tuleb kasuks, kui Sa elad ise samas piirkonnas või selle vahetus läheduses, kuhu lehekandjale tööd pakume

Servicio de empleo de origen: Estonian Unemployment Insurance Fund, Servicios Públicos de Empleo, Estonia.

País del trabajo: Estonia.

Región: Lääne-Eesti.

Ver 337 ofertas de trabajo en "Laane-Eesti" (Estonia).

Fecha de inicio: 06/08/2017.

Nº de vacantes: 2.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Sin especificar.

Salario: mínimo 3.8 EUR (Bruto Por horas).

Tipo de contrato: Tiempo parcial.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Cómo solicitar el puesto:
Kristi Mätas, personalReemplazar por una arrobaexpresspost.ee, 617 7761

Empresa: AS EXPRESS POST.

Dirección: Pärnu linn, Pärnu maakond.

Contacto: Kristi Mätas

Email: personalReemplazar por una arrobaexpresspost.ee

Teléfono: 617 7761.

Ver las 262 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo ofertadas.